spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

ZNÍŽENÁ CENA. Zariadený apartmán pri mori s vonkajším a vnútorným bazénom v Altea, Costa Blanca

Interné ID: 1033
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: Rekreačný apartmán
139 000 €
145000€

Popis nehnuteľnosti

Zrekonštruovaný, moderný a zariadený 2 izbový apartmán s výhľadom na more, v prvej línii v mestečku Altea, Costa Blanca Sever, o rozlohe  60 m2 . V rezorte sa nachádzajú  2 bazény (letný vonakajší  a krytý bazén),  parkovisko pred domom, ústredné kúrenie (južne orientované),  záhrada so stredomorskými rastlinami, výťah, priamy prístup na pláž.  Byt sa nachádza na prvom poschodí s výťahom. Byt bol kompletne zrekonštruovaný a je pripravený na sťahovanie. Nábytok je zahrnutý v cene. Mesačné komunálne náklady sú veľmi nízke. 

Altea je mestečko v provincii Alicante a nachádza sa medzi mestami Benidorm a Calpe. Altea je považovaná za jednu z najkrajších miest na pobreží  Costa Blanca a je jedným z najvyhľadávanejších klenotov pobrežia. Má romantické staré mesto, labyrint bielych domov, ozdobené  kvetmi, ktorých ružové strechy stoja na vrchole, vrátane jeho dvoch slávnych krásnych modrých kupol. Miesto je krásnou pohľadnicou a jednou z najfotografovanejších miest na pobreží Alicante a miesto, ktoré inšpiruje umelcov a maliarov po celé desaťročia.

Vlastnosti

Status:
zľava
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
60 m2
Úžitková plocha:
60 m2
Poschodie:
1
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Zariadenie:
zariadený

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti