spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Na prenájom samostatne stojaca vila s bazénom a výhľadom na Montgó v Benitachell

Druh: Domy
Typ: Prenájom
Typ domu: Vila
199 €/deň
ceny sú závislé od sezóny

Popis nehnuteľnosti

Na prenájom vila s 3 spálňami privátnym bazénom  a krásnym výhľadom na pohorie Montgo, v mestečku Benitachell, časti Los Calistros, len niekoľko minút autom od Javea.  Prístup do vily je z príjazdovej asfaltovej cesty  cez dvojité  elektrické brány.  Parkovanie je súkromné na pozemku. S parkoviska sa dostanete aj do do záhrady vysadenej stredomorskými rastlinami a na terasu ktorá je spojená s bazénom. Vila je prístupná cez dvojité elektrické brány a veľká príjazdová cesta vedie do priestrannej garáže a skladovacej miestnosti a do záhrady a terasy pri bazéne. Vila pozostáva  s priestrannej otvorenej terasy s nádherným výhľadom v celom dome je klimatizácia,  plne vybavená kuchyňa s presklenou jedálňou,  hlavná  spálňa má vstup do vlastnej kúpeľne, okrem nej je tu ešte ďalšia. Vo všetkých 3 spálňach sú vstavané skrine. 

V tejto vile je  inštalované tlakové čerpadlo, náklady na energiu za mesiac sú cca 50 Euro/mesiac.
Dovolenkový prenájom od  1500 Euro/týždeň (júl– august). Vyžiadajte si cenník ohľadom zimného, prípadne dlhodobého prenájmu 

Benitachell sa nachádza len pár minút od mesta Xàbia, Jávea sa nachádza na najvýchodnejšej oblasti pobrežia Stredozemného mora na severe provincie Alicante.   V dňoch s jasnou oblohou, môžete vidieť ostrov Ibiza, ktorý leží asi 90 kilometrov na východ.  Jávea je nádherné miesto pre život, rovnako ako pre dovolenku. Miestna tradícia zmiešaná s mnohými rôznymi národnosťami je veľmi kozmopolitné, každý si tu nájde to svoje.   Nachádza sa medzi dvoma mestami s letiskami - Alicante a Valencia.  Staré mesto ponúka starobylú architektúru, prístav je tradičný rybársky prístav v kombinácii s námornými rekreačnými zariadeniami.  

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Úžitková plocha:
148 m2
Plocha pozemku:
750 m2
Zastavaná plocha:
148 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Klimatizácia:
centrálna
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Krb:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený
Terasa:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Pусский
  • Nederlands
  • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná aj vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.

Nájdem pre Vás tie správne objekty,

predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb,

pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,

budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy

a komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky,

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na severe Costa Blanca

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na tejto webovej stránke www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyjde aj v španielčine. 

Radi Vám poradíme