spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Nové apartmánové domy s výhľadom na golfové ihriská v golfovej rezidencii v Estepona

Interné ID: 1113
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: Rekreačný apartmán
143 000 €
143,000 € - 472,000 €

Popis nehnuteľnosti

Oddych v prírode, nádherné golfové ihriská , neďaleko more,  toto všetko ponúkajú apartmánové domy v meste Estepona. Príďte a objavte nové golfové rezidencie. Rezidenčný komplex sa skladá zo 79 domov všetkých s veľkými terasami s výhľadom na golfové ihrisko v Estepona. Domy majú  od 1 do 4 spální a ponúkajú koncept vonkajších priestorov. Vo všetkých domoch je vybavená kuchyňa, priestranné izby, veľké kúpelne, pri stavbe boli použité boli  kvalitné materiály.  Moderný dizajn prepája  exteriér s interiérom, s veľkými oknami, cez ktoré vchádza do vnútra veľa  prirodzeného svetla a priestor robí  energeticky úsporným (A).

Komplex má spoločný bazén a terasu na relaxáciu, možosť vychutnať si dobré počasie, ktoré mesto Estepona ponúka po celý rok.  Golf Residences je 9 jamkové ihrisko a rezidenčný komplex je navrhnutý tak, aby ste si svoj obľúbený šport, mohli užiť viacerými golfovými ihriskami . Do 10 minút od rezidencie  si môžete zahrať golf na 4 ďalších ihriskách: Valle Romano, Doña Julia Golfové ihrisko, Finca Cortesin a Estepona Golf.  Všetky domy zahŕňajú jednu alebo dve garáže. K dispozícii je tiež šikovný sklad. Nečakajte dlhšie, aby ste spoznali túto skvelú príležitosť, ktorú vám ponúkame na Pobreží Costa del Sol.

Andalúzia, Costa del Sol bol kedysi najviac provinčný zo všetkých španielskych regiónov, domov takmer výlučne tu prevládalo  poľnohospodárstvo a rybárstvo. Za posledných 50 rokov však vzrástol  cestovný ruch a dnes tu žijú  všetky možné národnosti . Estepona je jedným z najznámejších turistických destinácií vďaka svojej širokej škále kultúrnych a voľnočasových aktivít. Okrem tejto nádhernej atmosféry sa nachádzajú aj majestátne prírodné oblasti po celom regióne.

 

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
52 m2
Loggia:
áno
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
áno
Klimatizácia:
áno
Typ:
exteriérový
Terasa:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Pусский
  • Nederlands
  • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná aj vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.

Nájdem pre Vás tie správne objekty,

predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb,

pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,

budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy

a komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky,

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na severe Costa Blanca

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na tejto webovej stránke www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyjde aj v španielčine. 

Radi Vám poradíme