spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Prenajmite si izbu v luxusnej vile s bazénom v mestečku Moraira

Interné ID: 1114
Obec: Moraira
Okres: Comunidad Valenciana
Kraj: Alicante
Druh: Byty
Typ: Prenájom
Typ bytu: Rekreačný apartmán
170 €/deň

Popis nehnuteľnosti

PRENAJMITE SI IZBU V LUXUSNEJ  VILE S BAZÉNOM  V MORAIRA, COSTA BLANCA SEVER. Táto nádherná starobylá vila (finca) s charakterom sa nachádza v pokojnej vilovej štvrti, len 15 minút chôdze od pláže v Moraira Teuleda. tri samostatné izby s vlastnou kúpeľňou. Vchod ponúka veľkorysý obývací priestor s krbom, ktorý môžu hostia voľne využívať. K vile patrí súkromný bazén, gril a veľké parkovisko. Krásnu verandu je možné využiť na posedenie s výhľadom na priestrannú upravenú záhradu plnú subtropických rastlín a pálm.  Hostia majú prístup k celému objektu, k dispozícii je kuchyňa s kompletným vybavením a parkovacie miesto. 

Cena:  170 Euro/noc za izbu pre 2 osoby s raňajkami mimo sezóny (16 sept. – 14 júna) 
Cena : 200 Euro/noc za izbu pre 2 osoby s raňajkami počas sezóny (15 jún – 15 sept) 

Moraira sa nachádza v provincii Alicante a je jedným z najkrajších malých pobrežných mestečiek na Bielom Pobreží . Je to menšie mestečko   medzi mestami Calpe a Javea. Nachádza sa 75 km od mesta Alicante a len 30 km od Benidormu. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
50 m2
Počet izieb:
1
Kúpeľňa:
áno
Výťah:
nie
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
Parkovanie:
áno
Krb:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený
Internet:
áno - wi-fi
Terasa:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti