spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Na predaj vila v rezidenčnom komplexe s bazénmi, tenisovými kurtami, len 10 min pešo od mora v Javea, Costa Blanca

Interné ID: 1032
Ulica: Toscamar
Obec: Javea
Okres: Comunidad Valenciana
Kraj: Alicante
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila
0 €
ceny sú závislé od sezóny

Popis nehnuteľnosti

Útulná samostatne stojaca vila s 2 spálňami v rezidenčnom komplexi Toscamar v Javea. Rezidenčný komplex ponúka spoločné priestory,  bazény, tenisové kurty  a  detský  kútik. Ponúka možnosti vyžitia pre deti a dospelých.  Vila disponuje  2 spálňami, kúpeľňou, obývacou izbou a kuchyňou. Nachádza sa len pár minút chôdze od známej pláže  Cala Blanca a od všetkých služieb, ktoré ponúka piesočná pláž vzdialená 15 min Playa del Arenal.  K dispozícii je recepcia a vrátnik.

Vila  sa nachádza  v provincii Alicante, v regióne Marina Alta, na najvýchodnejšom bode Španielska, v Javea, ktorá má privilegované, zdravé podnebie, krásne prostredie a asi 20 km rôznorodých pláží, skalnaté zátoky, turistické chodníky, hory, pomarančové a citronové sady, vinice, borovicové háje a ponúka mnoho ďalších prírodných a kultúrných možností vyžitia.   

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
100 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
1,5
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
20 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti