spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Ohromujúca, 7-izbová, luxusná vila s výhľadom na more, priamy prístup k pláži v Javea, Costa Blanca

Obec: Javea
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila
3 900 000 €

Popis nehnuteľnosti

Slnečná luxusná stredomorská vila s vlastným nekonečným - infinity bazénom a veľkou rozlhohou v Javea, na pobreží Costa Blanca.  Nehnuteľnosť sa nachádza len 100 m od pláže5 km do mesta Javea.  Je vo vynikajúcom stave so všetkým potrebným vybavením, aby ste si mohli plne užiť jej polohu a výhľady. 

Vila má 6 spální, 4 kúpeľne a 2 toalety pre hostí rozložené  sú na 3 podlažiach.

Spálne s vlastnou kúpeľňou, podlahové kúrenie, centrálne kúrenie, bazén 10x5 metrov s veľkou terasou, letná kuchyňa / BBQ spojené s bazénom, vlastný prístup k moru.  

Hlavná budova sa skladá z troch bytových jednotiek, ktoré sa môžu využívať samostatne alebo ako osobitný obývací celok na každom poschodí zvlášť.  Každé obývacia jednotka je kompletná, s vlastnou kúpeľňou, kuchyňou a spálňami. Všetky majú svoj externý prístup a taktiež vnútorné schodisko, ak dávate prednosť kľudu a nerušeniu rodiny.

Samostatný poschodový apartmán, patriaci k vile  je ideálny pre zamestnancov alebo na prenájom. Má moderný dizajn a zdvojené stropy nad obývacou izbou. Je takisto vybavený s kompletne zariadenou kuchyňu a podlahovým kúrením.  Bývanie v tomto prímorskom skvoste, vám zabezpečí nielen výnimočný luxus, pohodlie, ale aj možnosť denného športového vyžitia. 

Vila sa nachádza  v mestečku Javea, v  provincii Alicante, v regióne Marina Alta, na najvýchodnejšom bode Španielska,  ktoré  má privilegované podnebie, krásne prírodné prostredie a 6 rôznorodých pláží, skalnaté zátoky, turistické chodníky, hory, pomarančovníky, vinice, borovicové háje a ponúka mnoho ďalších prírodných a kultúrnych možností vyžitia.  

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
6
Kúpeľňa:
vaňa a sprchovací kút
Počet kúpeľní:
6
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
Parkovanie:
áno
Krb:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno - wi-fi
Terasa:
áno - 4
Vykurovanie:
vlastné - elektrické
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Pусский
  • Nederlands
  • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná aj vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.

Nájdem pre Vás tie správne objekty,

predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb,

pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,

budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy

a komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky,

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na severe Costa Blanca

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na tejto webovej stránke www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyjde aj v španielčine. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti