spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

4-izbový apartmán 500m od pláže v Denia, Costa Blanca

Interné ID: 1059
Obec: Denia
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 4-izbový byt
139 000 €

Popis nehnuteľnosti

Tento finančne zaujímavý, renovovaný 4- izbový apartmán sa nachádza v prímorskom meste Dénia, len 500 metrov od pláže. Je vo veľmi dobrom stave a prislúcha mu spoločný bazén.

Byt je na prízemí,  má rozlohu 105 m², a pozostáva z osobitnej kuchyne, technickej miestnosti, z 3-och spální z ktorých jedna má vlastnú  kúpeľňu s vañou. Taktiež má veľkú obývaciu izbu, a druhú kúpeľňu so sprchou.

Stačí si len zobrať kufor a môžete sa zabývať. 

Denia je nádherné a kozmopolitné mesto ležiace pozdĺž pobrežia Stredozemného mora. Vďaka Copodnebiu miernych teplôt a 20 km piesočných pláží a skalnatých zátok je Denia ideálnym miestom pre rodinu alebo dovolenku na pláži. Dénia je aj historické  mesto v provincii Alicante, Španielsko, na polceste sta Blanca medzi Alicante a Valencia. Považované za jeden z najkrajších a kultúrno bohatých kútov  Španielska. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
105 m2
Typ poschodia:
prízemie
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
vaňa a sprchovací kút
Počet kúpeľní:
2
Voda:
verejný vodovod
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti