spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

!!POSLEDNÉ 2 Nové 4-izbové domy iba 6 min pešo od mora - teraz 155.000€

Interné ID: 1067
Ulica: El Vergel/Els Poblets
Obec: Denia
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Bungalov
165 000 €

Popis nehnuteľnosti

Nadštandardne moderná rezidencia ponúka 24 radových domov a nachádza sa v privilegovanej plážovej oblasti El VergelDENIA  600 m  pešo od piesočnej pláže Deveses. 

V jej blízkosti sa nachádzajú rôzne služby, akými sú supermarkety, bary, reštaurácie, fitnes club atď. V centre mesta, ktoré sa nachádza len 2 km od tejto rezidencie, môžete využiť miestne podniky, banky a iné služby.

Mestské domy sú postavené na samostatných pozemkoch. Každý dom má 3 spálne, 2 kúpeľne, obývaciu izbu, kuchyňu, veľkú vonkajšiu terasu a súkromné ​​parkovisko pred domom. V spoločných areáloch sa nachádzajú  záhrady so stredomorskými rastlinami  a  spoločný bazén.

Medzi ďalšie vybavenia, ktoré stoja za zmienku, patria: interiérové biele lakované drevené dver, vchodové bezpečnostné dvere, okná s dvojitým presklením Climalit, čiastočne zariadená kuchyňa  s pracovnou doskou značky Silestone a kuchynskými spotrebičmi. Kúpeľne sú obstarané nábytkom, umývadlom, kvalitnou batériou a v hlavnej kúpeľni sa nachádza  hydromasážna sprcha. Medzi ďalšie detaily patria  zvnútra obložené skrine a predinštalácia na  klimatizáciu. 

V ponuke sú posledné 2 domy  za  zníženú cenu z 229 000 na 155 000 €.

Vlastnosti

Status:
zľava
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
95 m2
Úžitková plocha:
95 m2
Plocha pozemku:
100 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
čiastočne
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
nie
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Pусский
  • Nederlands
  • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná aj vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.

Nájdem pre Vás tie správne objekty,

predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb,

pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,

budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy

a komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky,

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na severe Costa Blanca

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na tejto webovej stránke www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyjde aj v španielčine. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti