spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Slnečná 5-izbová vila len 10 min od pláže El Arenal, v Jávea, Costa Blanca

Interné ID: 1069
Obec: Javea
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila
350 000 €

Popis nehnuteľnosti

Juhovýchodne orientovaná, slnkom zaliata 4-izbová vila s otvoreným výhľadom na hory, ktorá sa nachádza v pokojnej oblasti, iba 10 minút od pláže El Arenal a centra mesta. 

Vila je postavená  na rovnom pozemku je rozdelená na 2 podlažia a zahŕňa: veľkú spoločenskú miestnosť s jedálňou s otvorenou kuchyňou so vstupom na terasu a k bazénu, hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľňou. Na poschodí sá nachádzajú 2 spálne a kúpeľňa. Vonku je vybudovaná grilovacia zóna. Klimatizácia s teplým a studeným vzduchom. Parkovanie vo dvore. 

Vila sa nachádza  v provincii Alicante, v regióne Marina Alta, na najvýchodnejšom bode Španielska, v Javea, ktorá  má privilegované podnebie, krásne prírodné prostredie a asi 20 km rôznorodých pláží, skalnaté zátoky, turistické chodníky, hory, pomarančovníky, vinice, borovicové háje a ponúka mnoho ďalších prírodných a kultúrných možností vyžitia.  

 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
1112 m2
Plocha pozemku:
1112 m2
Zastavaná plocha:
281 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
4
Plocha balkóna:
120 m2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Typ:
exteriérový
Garáž:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné - elektrické
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Pусский
  • Nederlands
  • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná aj vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.

Nájdem pre Vás tie správne objekty,

predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb,

pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,

budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy

a komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky,

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na severe Costa Blanca

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na tejto webovej stránke www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyjde aj v španielčine. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti