spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Luxusný apartmán v Cumbre del Sol Benitachell, Costa Blanca Sever

Interné ID: 1079
Obec: Javea
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: Veľký byt
488 000 €

Popis nehnuteľnosti

Na predaj nový luxusný apartmán v rezidencii Cumbre del Sol  v obci Benitachell, medzi mestami Javea a Moraira, Costa Blanca sever. Apartmám má  3 spálne, 2 kúpeľne a rozlohu  259 m². Terasa je o výmere 40 m2 a ponúka nádherný výhľad na more, ktorým je rezidenčné resort Cumbre del Sol  medzinárodne preslávený. 

Ideálne miesto pre tých, ktorí si chcú vychutnať stredomorské podnebie a nádherné východy  slnka, v súkromnom rezidenčnej komplexe pri mori.

Rezidenčný komplex sa skladá z 24 luxusných bytov, ktoré sú zaujímavé aj pre ich   rozmery, všetky majú  3 spálne a celkovú plochu nad 240m2 , svetlé izby,  detailne vypracovaný moderný  a zároveň elegantný dizajn. Pri stavbe boli použité kvalitné  materiály a technológia na vysoko energeticky úsporné priestory.  Ideálne bývanie po celý rok alebo počas prázdnin. 

Ku každému apartmánu prislúcha kryté parkovacie miesto s predinštalovanou nabíjacou stanicou pre elektromobily a úložným priestorom. 

Samozrejmosťou je krytý bazén , wellnes priestory,  fitness a  vonkajší infinity bazén. 

Aktuálne je voľných 7 apartmánov vo fáze C a projekt bude dokončený na jeseň 2021.

Benitachell, Cumbre del Sol

Uprostred  nádherného prostredia, medzi rybárskymi mestečkami Jávea/Xàbia a Teulada-Moraira, v malebnom mestečku Poble Nou de Benitatxell, cez kopec sa dostanete  k rezidenčnému letovisku Cumbre del Sol. Toto je miesto, ktoré je oveľa viac než len letovisko na pobreží Costa Blanca. Cumbre del Sol ponúka relaxný spôsob života pričom je človek  obklopení prírodným rajom a prírodným parkom  Granadella. Miesto Cumbre de Sol je známe aj obľúbenou, medzinárodnou elitnou školou The Lady Elizabeth School. 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
259 m2
Úžitková plocha:
240 m2
Typ poschodia:
posledné poschodie
Loggia:
áno
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
A
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
interiérový
Zariadenie:
čiastočne
Terasa:
áno
Terasa plocha:
40 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Pусский
  • Nederlands
  • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná aj vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.

Nájdem pre Vás tie správne objekty,

predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb,

pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,

budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy

a komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky,

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na severe Costa Blanca

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na tejto webovej stránke www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyjde aj v španielčine. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti