spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

4 izbový apartmán priamo pri pláži v Denia, Costa Blanca

Interné ID: 1122
Obec: Denia
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 4-izbový byt
237 500 €

Popis nehnuteľnosti

Priestranný 4 izbový apartmán  vo veľmi dobre udržiavanej urbanizácii v blízkosti pláže.  Aparamán sa nachádza na  prvom poschodí s výťahom a má rozlohu 94 m², tri spálne, dve kúpeľne, hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľňou, americkú kuchyňu a obývaciu izbu s prístupom na  veľkú terasu s výhľadom na more, ku ktorej sa dostanete aj z hlavnej spálne.  V apartmáne sa nachádza klimatizácie (C/W), okná sú dvojité presklené , biele mramorové podlahy, markízy na terase, k bytu prislúcha očíslované parkovisko a sklad.  Ideálne na strávenie dovolenky alebo celoročného pobytu. Vynikajúci objekt vhodný ako investícia na ďalší prenájom. Bytový dom bol postavený v roku 1999 . 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
110 m2
Úžitková plocha:
94 m2
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Výťah:
áno
Klimatizácia:
áno
Typ:
exteriérový
Terasa:
áno
Terasa plocha:
16 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti