spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Country dom s veľkým pozemkom na predaj v Benigánim, len 30 min od mora Costa Blanca sever

Interné ID: 1129
Okres: Valencia
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
97 500 €

Popis nehnuteľnosti

Táto nehnuteľnosť je ideálna na  chov koní alebo iných zvierat prípadne ak chcete pestovať plodiny.   

Veľmi pekný a súkromný vidiecky dom na veľkom prevažne plochom pozemku s plochou cca 17.000 m2 . Táto nehnuteľnosť sa nachádza v krásnej a nedotknutej prírode, je  len 3 km od dediny Beniganim. Dom je plne oplotený a pozemok uzavretý na záhradnej ploche cca 3.500m2 zvyšných 14.000m2 je časť  sadu alebo neudržiavaná časť pozemku. 

Dom má rozlohu 100m2 a pozostáva z 2 spální, obývacej jedálne s krbom, kuchyne, so sprchovacím kútom  a obrovskou klenutou krytou terasou. Dom je orientovaný na juh, čo znamená, že táto krásna terasa má slnko aj  v zimných mesiacoch, keď je slnko nízko.  Výhľad z tejto terasy na vlastný pozemok a  do hôr za nimi je fantastický. 

Vonku je veľká prístavba, ktorá by mohla byť vhodná na stajňu alebo by sa mohla použiť ako ďalšie ubytovanie  alebo ako dielňa. Okolo domu a medzi ním a prístavbou je veľká, betónová plocha cca 500m2 na parkovanie.  Prístup k nehnuteľnosti je dobrý, zväčša asfaltová cesta , pričom posledných 400 m2 je slušná štrková cesta. 

Nehnuteľnosť je  pripravená na presťahovanie,  a je vhodná ak sa chcete dostať preč z ruchu a žiť v prírode.  Aj keď je nehnuteľnosť napojená na všetky služby (elektrická sieť a voda), je ideálna pre úplne sebestačné bývanie, zásobovanie vodou na   poľnohospodárske účely je možné   v podstate horskou pramenitou vodou. Aj keď je táto voda neošetrená, je pravdepodobne oveľa kvalitnejšia ako dediny, ktoré pijú vodu, a určite lepšia ako tá, pri pobreží.  Elektrická energia  -  sebestačný solárny systém s minimálnou údržbou, ktorý vyrába bezplatnú elektrickú energiu. 

K domu sa dostanete za niekoľko minút z obce Beniganim. Na letisko Alicante a   Valencia je približne hodina cesty autom. Obec sa nachádza v blízkosti známeho historického a trhového mesta Xativa s týždennými trhmi a väčšími supermarketmi. Pláž Gandia a jej pláž s modrou vlajkou a je vzdialená len 30 minút jazdy.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
150 m2
Plocha pozemku:
17000 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Parkovanie:
áno
Krb:
áno
Zariadenie:
čiastočne
Garáž:
áno
Materiál:
Kameň
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné - pevné palivo

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti