Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Novostavba - domy pri pláži s 2 spálňami a nádherným výhľadom na more vo Villajoyosa; Costa Blanca Sever

Interné ID: 1167
Obec: Villajoyosa
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila
321 000 €

Popis nehnuteľnosti

2-spálňové domy od 321 000,- € s veľmi veľkými terasami, záhradou alebo soláriom. Domy majú vynikajúce vlastnosti, ktoré okrem iného zahŕňajú teplú/studenú klimatizáciu prostredníctvom potrubia a podlahového vykurovania v kúpeľniach. Vďaka tomu je možné prispôsobiť váš domov rôznym úpravám. Ku všetkým domom patrí parkovacie miesto.

Jedinečná rezidencia na pobreží Costa Blanca vďaka neprekonateľným panoramatickým výhľadom a neuveriteľným spoločným priestorom. Počas celého roka si môžete dopriať relaxačný kúpeľ a rozjímať nad Stredozemným morom, pretože jeho bazén a vírivky sú vyhrievané. Milovníkov športu poteší kompletná telocvičňa a závideniahodné prostredie, v ktorom sa môžu venovať vodným športom. Najmenší sa budú skvele baviť vo svojich detských kútikoch vo vode aj mimo nej.

Spoločné priestory a domy majú krásny výhľad na more. V závislosti od orientácie a výšky domu si môžete vychutnať výhľad na spoločné priestory, bazén a rôzne pláže a zátoky.

Pláž La Cala Bolnou sa nachádza pred obytným komplexom, len 130 metrov od hotela. Na oboch stranách nájdeme niekoľko ďalších pláží, Playa Paraíso (s viac ako 1 060 metrami a niekoľkými plážovými barmi), Playa el Asparalló (vedľa útesov s ťažkým prístupom a krištáľovo čistou vodou) a Cala Higuera alebo „La Caleta“.

Rezidencia je vo Villajoyosa, ktorá má okrem šarmu, gastronómie a obľúbených festivalov k dispozícii všetky potrebné služby po celý rok. Villajoyosa je vzdialené len 15 minút od Alicante (letisko, vysokorýchlostný vlak, prístav a najkompletnejšie služieby v oblasti zdravia, voľného času a nákupov, aké veľké mesto poskytuje). 8 minút od hotela je mesto Benidorm s nákupnými centrami a všetkými turistickými službami pre voľný čas.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
199 m2
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
centrálna
Parkovanie:
áno
Typ:
vonkajší a vnútorný
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti