Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Majestátna novostavba v Punta Prima (Alicante) Costa Blanca

Interné ID: 1242
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
169 000 €

Popis nehnuteľnosti

Rezidenčný komplex pozostáva z 55 domov s 1, 2 a 3 spálňami na prízemí so záhradou a hornými poschodiami s veľkými terasami a výhľadom na more, postavených z najkvalitnejších materiálov a ekologicky prispôsobených udržateľnej prevádzke, vďaka štúdiu slnečného svetla a vysokému stupňu akustickej izolácie. Costa Blanca má 304 slnečných dní v roku, z tohto dôvodu si budete môcť každý deň vychutnať veľkolepé upravené spoločné priestory tejto rezidencie s oddychovými zónami, detským ihriskom a ako centrálny bod, neuveriteľný nekonečný bazén s vodopádom.

Golfové ihriská 7 minút jazdy autom, nákupné centrum Zenia Boulevard 10 minút chôdze, 5 minút do športového centra, škôl a na sobotný trh, letisko Murcia 40 minút a letisko Alicante 45 minút. Pláže 15 minút chôdze a 5 minút jazdy autom. Okrem toho sa v pešej vzdialenosti do 5 minút nachádza niekoľko reštaurácií a supermarketov. Vďaka tomu je Turquesa del Mar ideálnym miestom, kde si môžete užívať pláž, nakupovať a stravovať sa v niektorej z mnohých reštaurácií.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
77 m2
Zastavaná plocha:
65 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
1
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
neuvedené
Garáž:
neuvedené
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti