Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Nádherné vily 2 km od pláže vo Finestrat (Alicante)

Interné ID: 5S1373
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Vzdialenosť od mora: 2 km
Typ domu: Vila
585 000 €

Popis nehnuteľnosti

Život na úpätí hôr, s výhľadom  na  more, v  prírode Costa Blanca už nemusí byť iba snom,  ale realitou, ktorú vám dokážeme splniť. 

Medzi morom a hora, neďaleko Benidormu, na úpätí hôr, sa nachádza komplex Sierra Cortina Resort, exkluzívna urbanizácia uprostred prírody, v harmónii s prostredím. Bezkonkurenčný priestor na relaxáciu a rovnováhu so širokou ponukou aktivít, ako je golf, vodné športy, kúpele a viac ako 3000 hodín teplého slnečného svitu, ktoré si môžete užívať po celý rok.  Idylické prostredie. Tieto vily sa nachádzajú medzi luxusnými rezidenciami a lesmi.  

Pokoj a pohodlie v moderných luxusných rodinných domoch, len pár kilometrov od pláží a všetkých služieb, ktoré ponúkajú Altea, Albir a Benidorm. Rozmiestnenie každého domu na pozemku bolo zvolené tak, aby sa dosiahlo čo najväčšie usporiadanie a pohodlie a aby zároveň pôsobilo ako bariéra medzi ulicami a záhradou, čo zaručuje súkromie užívateľov a umožňuje im vychutnať si pokoj a prírodu tohto miesta. Okrem záhradnej plochy domu je pozemok rozšírený o súkromnú zelenú plochu, vďaka ktorej je využitie priestoru ešte rozsiahlejšie.  Na okolí nie je iba pokoj a pohoda ale aj rôzne miesta, ako napr:

- Golfové ihriská, kde si môžete tento šport užívať po celý rok

- Námorné kluby, v ktorých môžete praktizovať všetky druhy vodných aktivít

- Nákupné a reštauračné zóny.
V tejto výstavbe bude postavených deväť domov z vysokokvalitných materiálov s minimalistickým a moderným dizajnom, pričom sa zvolila kombinácia ušľachtilého a prírodného dreva so svetlými tónmi, ktoré vládnu na pobreží Costa Blanca. Pozemky majú okrem záhrady aj exkluzívne terasy, z ktorých môžete užívať výhľad na more.  Priestranné izby presvetlené veľkými oknami, ktoré majú  hranice medzi interiérom a exteriérom a spájajú dom so záhradou, ktorá ho obklopuje. Najkvalitnejšie materiály, povrchové úpravy a vybavenie robia z tohto domu exkluzívny produkt, v ktorom možno oceniť luxus v každom detaile.  Sme presvedčení, že pokojné a bezpečné bývanie je hodnota, ktorá by mala byť súčasťou vašej investície pri kúpe domu.  Jednou z mnohých výhod bývania v urbanizácii Sierra Cortina je existencia bezpečnostného centra. 

- Videokamery sú pripojené optickými vláknami na riadiace centrum a miestnu políciu.
Vily, ktoré sa nachádzajú v komplexe Sierra Cortina Resort, sú rôznych typov prispôsobených potrebám klientov a rozmiestnených podľa svahovitého terénu s terasami, ktoré vám umožnia využívať veľké súkromné zelené plochy a vlastný bazén.  Domy a ich okolie ponúkajú bezpečnosť, pohodlie, harmóniu, energetickú účinnosť a množstvo prvkov, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy.  To všetko v prostredí, ktoré vás pozýva myslieť na plnohodnotný, šťastný život plný pokoja, ale so všetkými možnosťami, ktoré ponúka okolie.
 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Plocha pozemku:
580 m2
Zastavaná plocha:
203 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
1
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Garáž:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti