spinner
By using this website, you agree to the use of cookies, which help us provide better services. More info
 

Nové rezidenčné apartmány s fantastickým výhľadom len pár minút od mora v Benidorme, Costa Blanca

Internal ID: 1038
Street: Benidorm
District: Comunidad Valenciana
Region: Alicante
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: Rekreačný apartmán
234 000 €
ceny sú od 234 000 – 471 000 EUR

Property description

Viete si predstaviť, žiť pár metrov od pláže  v slávnom Benidorme?  V novej luxusnej bytovej výstavbe v blízkosti pláže môže byť jeden zo 196 apartmánov váš.  Každý apartmán má priestrannú terasu s výhľadom na more.  Rezort  bude  mať kúpele, posilňovňu, jacuzzi, bazény, chill-out, atď.   K dispozícii sú 2-3 spálne apartmány s 2 -3 kúpeľňami s rozlohou 102 - 128 m²  v cene od 234 000 – 471 000 EUR.

Pobrežie Alicante je známe pre výbornú klímu, viac ako 300 slnečných dní v roku. Táto obytná zóna je navrhnutá tak, aby mal každý  veľkú terasu s výhľadom na more.  Benidorm je známy už po celé desaťročia  pre svoje jedinečné hotely, slnečné a plážové infraštruktúry. Je centrom  cestovného ruchu v Španielsku, jedno z mála miest, ktoré majú obsadenosť hotela až 80% po celý rok.  

Apartmány budú dostavané  v novembri 2022. 

List of objects

Number
Number of rooms
Living area
Floor
Balkón/Lodžia
Terrace
Total area
Condition
 

Features

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Condition:
new building
Total area:
102 m2
Floor:
2
Loggia plocha:
20 m2
Kúpeľňa:
yes
Počet kúpeľní:
2
Elevator:
yes
Klimatizácia:
yes
Parkovanie:
yes
Type:
exteriérový
Zariadenie:
čiastočne
Garáž:
yes

Calculate loan

Show on map

Broker

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Pусский
  • Nederlands
  • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná aj vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.

Nájdem pre Vás tie správne objekty,

predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb,

pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,

budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy

a komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky,

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na severe Costa Blanca

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na tejto webovej stránke www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyjde aj v španielčine. 

We will be happy to advise you