Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Lokalita

Costa Blanca (v preklade Biele pobrežie, na mape oranžová farba od  juhu Valencia po Alicante) je najvyhľadávanejšia a najnavštevovanejšia časť Španielska. Tvorí viac než 200 km morského pobrežia  vo východnej časti  Španielska. Výhody, ktoré si tu našinci môžu užívať a doma ich nemajú sú piesočné pláže, viac ako 300 slnečných dní v roku, najčistejší vzduch v Európe, mikroklíma ideálna napríklad pre reumatikov, stredomorská kuchyňa, kvalitné golfové ihriská, rezorty a mnoho iných aktivít pri mori.  Jeho hlavným mestom je Alicante. Na severe je ohraničená mestečkom Denia  a na juhu končí pri Pilar de la Horadada. 

Costa Blanca je rozvinutá turistická destinácia so známymi prímorskými letoviskami ako napríklad Benidorm, Denia, Javea, Teulada Moraira, Altea, Calpe, La Villajoyosa a ďalšie. Tieto strediská sú už dlhšie zaujímavé pre investorov do nehnuteľností v Španielsku a aktuálne po korona víruse je možno nájsť aj cenovo výhodnejšie objekty.

Na webe SPANIELSKENEHNUTELNOSTI  môžete nájsť okrem  nehnuteľnosti na Costa Blanca aj objekty, ktoré sa nachádzajú v Andalúzii (Costa de Sol).

  • provincia VALENCIA (Denia, Javea, Moraira)
  • provincia MURCIA 
  • provincia -  ANDALÚZIA 

Lokalita