Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Kompletné služby spojené s predajom a prenájmom nehnuteľností na Costa Blanca

Hlavným poslaním našej realitnej spoločnosti je okrem nájdenia vysnívanej nehnuteľnosti pomáhať klientom rôznych národností, ktorí nepoznajú miestne pomery, zvyklosti a jazyk, aby príjemne a zmysluplne strávili svoj pobyt v tejto krásnej pobrežnej oblasti Stredozemného mora s množstvom prírodných či kultúrnych zaujímavostí a využili aj jeho polohu a fantastickú klímu. 

Tým, čo si túto časť Španielska už obľúbili a radi by sa usadili v  multikultúrnej komunite, sprostredkujeme výhodné nehnuteľnosti a pomôžeme preklenúť úvodné jazykové, administratívne, kultúrne a iné prekážky. Ak hľadáte miesto pri mori a vhodné investičné nehnuteľnosti, ste tu správne. Naše  služby sú určené pre klientov, ktorí hľadajú vhodnú nehnuteľnosť na BÝVANIE  alebo ako  INVESTIČNÚ NEHNUTEĽNOSŤ. 

Ako Vaši osobní poradcovia  Vám dám cenné rady ohľadom života na stredovýchode Španielska aj vyhľadáme vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Radi sa podelíme aj o skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitného  makléra. Špecializujeme sa na severnú oblasť pobrežia medzi mestami Valencia a Alicante. Srdcovou záležitosťou" sú mestá DENIA, JAVEA, MORAIRA.   

Bonusom sú nehnuteľnosti vo vyhľadávanej turistickej lokalite Oropesa, Marinador, v ktorej sme získali exkluzívnu ponuku na predaj týchto nehnuteľností. 

Naše služby:

  • nájdeme pre Vás tie správne objekty,
  • predstavíme Vám miestnych poskytovateľov služieb,
  • pomôžeme Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,
  • budeme Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy
  • komunikujeme okrem slovenského  jazyka, nemecky, holandsky, polsky, anglicky, rusky a španielsky,

 

EVA ROHRMAN MADOVÁ – riaditeľka

dušou i telom realitná maklérka

Váš kontakt na španielskej Costa Blanca  info@spainlifeandhouses.com

  • Vyštudovala som ekonómiu vo Viedni; kde som žila dlhé roky a následne niekoľko rokov v Holandsku. Osud ma zavial na Costa Blancu do Javea, ktoré sa mi o niekoľko rokov stalo druhým domovom.

  • Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka na Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojou pracovnou náplňou je manažovať tím interných a externých spolupracovníkov, viesť filiálku realitnej kancelárie, ale najmä byť v kontakte s klientom, poskytovať mu asistenciu a poradenstvo  a pomôcť mu nájsť  čo najvhodnejšie  bývanie alebo investíčnú nehnuteľnosť  v  pobrežnej oblasti v rozsahu 600 km. . 

    Ak radi čítate,  a chcete nazrieť viac do života  Costa Blancy  možno vás zaujme kniha  "Zlato sa čistí ohňom, ktorá vznikla práve na tomto inšpiratívnom mieste. V  2020 vyšla aj v španielčine ako "El oro se purifica con fuego".   

  •  

MIGUEL ROIG COSTA - back office

miguel@spainlifeandhouses.com

Vyštudoval som ekonómiu na univerzite vo Valencii a mám skúsenosti v niektorých pracovných pozíciách. Som  pracovitý a vždy sa rád učím nové veci, pomôžem vám na 100 % vo všetkom;  čo budete potrebovať v procese prenájmu a predaja. Sme  malá spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti predaja a následného prenájmu a je mojou povinnosťou byť v pozadí celého tohoto procesu prenájmu. 

Hovorím španielsky a anglicky.
 

 

PATRIK HIPP - konzultant pre nehnuteľnosti

patrik@spainlifeandhouses.com

Milujem Španielsko, zvlášť Costa Blancu. Sám som si nehnuteľnosť aj kúpil, preto mám osobnú skúsenosť z pohľadu klienta, a následné prenájmu. Rád Vám pomôžem s každým z týchto krokov.
Môj oblúbený citát: “Čo chcete aby ľudia robili vám, robte aj vy im".

 

 

AGNIESZKA ZUCHEWICZ - krátkodobý a dlhodobý prenájom 

aga@spainlifeandhouses.com

Som zodpovedná za  krátkodobé a dlhodobé pobyty  v Javea a okolí. Mojím cieľom je pripraviť hosťom pohodlný pobyt. Staráme sa o  nehnuteľnosti s vedomím poskytovania nepretržitej podpory pre našich klientov takmer v každej situácii. Náš tím ponúka nadšenie, skúsenosti, odhodlanie a zodpovednosť, ktoré v konečnom dôsledku poskytnú pocit nerušeného pokoja počas pobytu.

 

VLADIMIR  SYKORA  -  konzultant pre nehnuteľnosti (Costa Blanca juh)

vladimir@spainlifeandhouses.com

Moja práca je zameraná na oblasť Costa Blanca juh, kde som sa usadil a túto oblasť poznám už niekoľko rokov veľmi dobre.  Mojou úlohou je zaručiť vám čo najlepšiu prácu, aby som vám pomohol získať váš vysnívaný dom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nájdeme vám vysnívané miesto pri mori pre oddych, inšpiráciu alebo trvalé usadenie!