Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Kompletné služby spojené s predajom a prenájmom nehnuteľností na Costa Blanca 

Hlavným poslaním našej spoločnosti je pomáhať našincom; ktorí nepoznajú miestne pomery, zvyklosti a jazyk, aby príjemne a zmysluplne strávili svoj pobyt v tejto krásnej pobrežnej oblasti Stredozemného mora s množstvom prírodných či kultúrnych zaujímavostí a využili aj jeho polohu a fantastickú klímu. Tým, čo si túto časť Španielska už obľúbili a radi by sa usadili v  multikultúrnej komunite, sprostredkujeme výhodné ponuky  a pomôžeme preklenúť úvodné jazykové, administratívne, kultúrne a iné prekážky. Ak hľadáte miesto pri mori a vhodné investičné nehnuteľnosti, ste tu správne. Naše sprostredkovateľské služby sú určené pre klientov, ktorí hľadajú vhodnú nehnuteľnosť na PREDAJ či PRENÁJOM. 

Ako Vaši osobní poradcovia  Vám dám cenné rady ohľadom života na stredovýchode Španielska aj vyhľadáme vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Radi sa podelím aj o skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitného  makléra. Špecializujeme sa na severnú oblasť pobrežia medzi mestami Valencia a Alicante. Srdcovou záležitosťou" sú mestá DENIA, JAVEA, MORAIRA. 

  • Nájdeme pre Vás tie správne objekty,
  • predstavíme Vám miestnych poskytovateľov služieb,
  • pomôžeme Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,
  • budeme Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy
  • komunikujeme okrem slovenského  jazyka, nemecky, holandsky, anglicky, rusky a španielsky,

 

EVA ROHRMAN MADOVÁ – riaditeľka

Váš kontakt na španielskej Costa Blanca  info@spainlifeandhouses.com

  • Vyštudovala som ekonómiu vo Viedni; kde som žila dlhé roky a následne niekoľko rokov v Holandsku. Odkiaľ nás  vďaka Bohu osud (presnejšie povedané rodinný kamarát ) zavolal na dovolenku na Costa Blancu. Krátko na to sme sa sem presťahovali. 

  • Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojou pracovnou náplňou je  poskytnúť asistenciu a poradenstvo   klientom, ktorí by radi strávili  čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najvhodnejšie  bývanie alebo investíčnú nehnuteľnosť  v tejto oblasti. 

    Ak radi čítate,  a chcete nazrieť viac do života  Costa Blancy  možno vás zaujme kniha  "Zlato sa čistí ohňom, ktorá vznikla práve na tomto inšpiratívnom mieste. V  2020 vyšla aj v španielčine ako "El oro se purifica con fuego".   

  •  

MIGUEL ROIG COSTA - back office

 postmaster@spainlifeandhouses.com

Vyštudoval som ekonómiu na univerzite vo Valencii a mám skúsenosti v niektorých pracovných pozíciách. Som  pracovitý a vždy sa rád učím nové veci, pomôžem vám na 100 % vo všetkom;  čo budete potrebovať v procese prenájmu a predaja. Sme  malá spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti predaja a následného prenájmu a je mojou povinnosťou byť v pozadí celého tohoto procesu prenájmu. 

Hovorím španielsky a anglicky;  ale už viem pár slov aj slovensky :).
 

 

MARCOS SANZ MIRALLES

ŠPANIELSKY, ANGLICKY

Svoju profesionálnu kariéru v oblasti nehnuteľností som rozvíjal viac ako 25 rokov a mám potrebnú kvalifikáciu na túto činnosť. Nepoznám iný spôsob práce  ako pracovať poctivo, profesionálne, a chcem ponúkať kvalitné služby a vždy pridanú hodnotu. Preto som rád súčasťou tímu Evy Rohrman Madovej pretože založila spoločnosť, ktoré sú  založené na čestných hodnotách a profesionalite,  pričom vždy uprednostňujeme záujmy  klientov.  Zároveň som aj pastorom  v kresťanskom zbore v Jávea, Ekklesia Casa de Oración.

K nášmu tímu patria aj mnohí ďalší kolaburujúci spolupracovníci. Niektorých z nich predstavujeme  na spoločnej fotke.

Zľava

Maroš Miazdra (area Costa del Sol) 

Miguel Roig Costa

Eva Rohrman Madová

Marcos Sanz


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nájdeme vám vysnívané miesto pri mori pre oddych, inšpiráciu alebo trvalé usadenie!