spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

O nás

Kompletné služby spojené s predajom a prenájmom 

Poslaním spoločnosti je pomáhať našincom, ktorí nepoznajú miestne pomery, zvyklosti a jazyk, aby príjemne a zmysluplne strávili svoj pobyt v tejto krásnej pobrežnej oblasti Stredozemného mora s množstvom prírodných či kultúrnych zaujímavostí a využili aj jeho polohu a blízkosť k ďalším miestam Španielska i okolitých krajín.

Tým, čo si túto časť Španielska už obľúbili a radi by sa usadili v tejto  multikultúrnej komunite, sprostredkujeme tie správne ponuky a kontakty a pomôžeme preklenúť úvodné jazykové, administratívne, kultúrne a iné prekážky. Ak hľadáte skvelé miesto pri mori alebo v jeho blízkosti vhodné aj na investičné účely, ste tu správne. Naše sprostredkovateľské služby sú určené pre klientov, ktorí hľadajú vhodnú nehnuteľnosť na PREDAJ či PRENÁJOM, a to dlhodobý i krátkodobý. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na stredovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Valenciu a Alicante. Absolútnou "srdcovou záležitosťou" sú mestá DENIA, JAVEA, MORAIRA, z ktorých Javeu som si vybrala za druhý domov. 

  • Nájdem pre Vás tie správne objekty,
  • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb,
  • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,
  • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy
  • komunikujem okrem rodného jazyka, nemecky, holandsky, anglicky, rusky a španielsky,

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na severe španielskej Costa Blanca

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.

Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenských a zahraničných klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ak radi čítate,  a chcete nazrieť viac do života  Costa Blancy  možno vás zaujme kniha "Zlato sa čistí ohňom, ktorá vznikla  práve na tomto inšpiratívnom mieste. V novembri 2020 vyšla aj v španielčine ako "El oro se purifica con fuego". Viac o nej nájdete tu ww.evamariarohrman.com 

Sledujte info o živote a nehnuteľnostiach v Španielsku  Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube 

Nájdim vám vysnívané miesto pre oddych, inšpiráciu či trvalé usadenie!