spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Prenájom 2 spálňový apartmán vo vile s bazénom v Javea

Obec: Javea
Okres: Comunidad Valenciana
Kraj: Alicante
Druh: Byty
Typ: Prenájom
Typ bytu: Rekreačný apartmán
40 €/deň

Popis nehnuteľnosti

Na prenájom apartmán s 2 spálňami  v samostatnej časti rodinnej vily v Javea ideálne pre zimný prenájom.  K dispozícii je veľká kúpeľňa s toaletou, menšia obývacia izba, kuchyňa. Apartmán je oddelený od priestrannej rodiny. Len 4 minúty jazdy od Stredozemného mora.  K dispozícii je parkovacie miesto pre 1-2 autá.

Lokalita Javea je často označovaný ako klenot na Costa Blanca  v provincii Alicante, v regióne Marina Alta, na najvýchodnejšom bode Španielska. Javea má privilegované, zdravé podnebie, krásne  prostredie a asi 20 km rôznorodých pláží, skalnaté zátoky, turistické chodníky, hory, pomarančové a citronové sady, vinice, borovicové háje a ponúka mnoho ďalších prírodných a kultúrných možností vyžitia.

Supermarkety sú vzdialené len pár minút jazdy autom. Nachádza sa len 45 minút jazdy od tematického parku a vodného parku a iba 1 hodinu jazdy od letiska Alicante a Valencie.


CENY ZA PRENÁJOM :
Mimosezóna ( 30.9.-31.5. ) 40 /Euro/deň/max 4 osoby
min. pobyty sú 5 dní
Za upratovanie sa účtuje príplatok 55 Eur.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Úžitková plocha:
70 m2
Typ poschodia:
prízemie
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený
Internet:
áno - wi-fi
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti