Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívna vila s nádherným panoramatickým výhľadom na more a celý záliv v Javea, na Costa Blanca.

Táto vila sa nachádza v luxusnej rezidenčnej štvrti, len 2,5 km od mora. Ponúka očarujúci výhľad na celý záliv v Javea a vrch Montgó, s jedinečnou históriou. Je vybavená vysoko kvalitnými materiálmi a nachádza sa na svahu “PinoMar“.

Obklopená je starými borovicami, exotickými stromami, vrátane niekoľkých rozlišných druhov pálm a iných rastín, vyniká stredomorskou architektúrou a slnečnou polohou počas celého roka.

Priestranné terasy,  vyhrievaný bazén, tropická záhrada a úžasný výhľad na more vám zabezpečia perfekné miesto na život alebo strávenie dovoleniek. 

Vila sa nachádza  v Javea, v  provincii Alicante, v regióne Marina Alta, na najvýchodnejšom bode Španielska,ktorá  má privilegované podnebie, krásne prírodné prostredie a asi 20 km rôznorodých pláží, skalnaté zátoky, turistické chodníky, hory, pomarančovníky, vinice, borovicové háje a ponúka mnoho ďalších prírodných a kultúrnych možností vyžitia.  

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Úžitková plocha:
601 m2
Plocha pozemku:
2407 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
7
Balkón:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
5
Klimatizácia:
áno
Káblová televízia:
áno
Parkovanie:
áno
Krb:
áno
Typ:
exteriérový
Inžinierske siete:
áno
Internet:
áno - iné pripojenie
Vykurovanie:
vlastné - elektrické
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti