spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Zľavnená rodinná vila s bazénom len 2 km od mora, Jávea, Costa Blanca

Interné ID: 1071
Obec: Javea
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila
325 000 €
pôvodná cena 345 000€

Popis nehnuteľnosti

Výrazne znížená cena!  

Tradičná stredomorská vila so 4 spálňami a 3 kupeľňami, všetky na jednej úrovni, ktorá sa nachádza len 2 km od pláže El Arenal. Vila pozostáva s veľkej obývacej izby s jedálňou a toskánskymi oblúkmi, otvorenej kuchyne s prístupom na krytú terasu a k bazénu, veľkej hlavnej spálne s vlastnou kúpeľňou, so spálne 2 s vlastnou sprchou, a s ďalšími 2-mi spálñami a kúpeľňou.

Záhrada s bazénom sa môže pochválit nízkymi nákladmi na údržbu, garážou a parkoviskom pre 2 autá. Táto nehnuteľnosť tiež využíva: vírivku/jazzucci, klimatizáciu a dvojité sklá. Vila bola viackrát úspešne prenajímaná. 

Znížená cena z 395 000€ eur na 345 000€.

Vila sa nachádza  v provincii Alicante, v regióne Marina Alta, na najvýchodnejšom bode Španielska, v Javea, ktorá  má privilegované podnebie, krásne prírodné prostredie a asi 20 km rôznorodých pláží, skalnaté zátoky, turistické chodníky, hory, pomarančovníky, vinice, borovicové háje a ponúka mnoho ďalších prírodných a kultúrných možností vyžitia.  

Vlastnosti

Status:
zľava
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
750 m2
Plocha pozemku:
750 m2
Zastavaná plocha:
200 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
3
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Typ:
exteriérový
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné - elektrické
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti