spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Nový, luxusný 3 izbový apartmán v Benitachell, v obľúbenej rezidencii Cumbre del Sol, Benitachell, Costa Blanca Sever

Interné ID: 1082
Obec: Benitachell / El Poble Nou de Benitatxell
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
272 165 €

Popis nehnuteľnosti

APARTMÁNY V JEDINEČNOM PRÍRODNOM PROSTREDÍ 

Na predaj byty s nádychom prírody, záhrada, veľká terasa, pergoly, prvky na fasáde so zemitými tónmi. Pri stavbe bola venovaná pozornosť každému jednému detailu vonku ako aj v interiéri. 

K dispozícii sú ešte 3 apartmány  z 29 tich. Každý má  2 spálne,  2 kúpeľe, sú  vybavené klimatizáciou, podlahovým kúrením a  vodou s hybridným systémom Ecodan s vysokou energetickou účinnosťou, technickým osvetlením, alarmom, ventilačným systémom, dizajnovým prvkom.

Hlavná spálňa je oddelená sklom od sprchového kúta . Apartmám má dizajnovú kuchyňu spolu s jedálenským stolom, ďalšiu kúpeľňu. Malé detaily, ktoré robia veľký rozdiel, ktorý pridáva teplo a rozlíšenie.

Spoločné priestory  sú určené pre relaxačný a rodinný život, majú 3 spoločné bazény obklopené veľkými terasami na opaľovanie, ihrisko pre deti, spoločenský klub, záhrady a kryté parkovisko. 

Len kúsok od la Cala del LLebeig (zátoka), Moraira centrum a samozrejme kompletná infraštruktúra  rezidenčného rezortu v Cumbre del Sol. 
 

 Benitachell, Cumbre del Sol

Uprostred nádherného prostredia, medzi rybárskymi mestečkami Jávea/Xàbia a Teulada-Moraira, v malebnom mestečku Poble Nou de Benitatxell, cez kopec sa dostanete  k rezidenčnému letovisku Cumbre del Sol. Toto je miesto, ktoré je oveľa viac než len letovisko na pobreží Costa Blanca. Cumbre del Sol ponúka relaxný spôsob života pričom je človek  obklopení prírodným rajom a prírodným parkom  Granadella. Miesto Cumbre de Sol je známe aj obľúbenou, medzinárodnou elitnou školou The Lady Elizabeth School. 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
157 m2
Úžitková plocha:
85.45 m2
Zastavaná plocha:
157 m2
Typ poschodia:
prízemie
Loggia plocha:
60.45 m2
Loggia:
áno
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
A
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
čiastočne
Inžinierske siete:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
60.45 m2
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
11.45 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Pусский
  • Nederlands
  • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná aj vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.

Nájdem pre Vás tie správne objekty,

predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb,

pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,

budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy

a komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky,

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na severe Costa Blanca

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na tejto webovej stránke www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyjde aj v španielčine. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti