spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Moderný 4 izbový luxusný apartmán s výhľadom na golfové ihrisko a na more v La Sella, Denia, Costa Blanca

Interné ID: 1112
Obec: Denia
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: Rekreačný apartmán
359 000 €

Popis nehnuteľnosti

GOLF APARTMÁNY PRIAMO NA GOLFOVOM IHRISKU 

Moderné apartmány s 3 spálňami a 2 kúpeľňami  a priestrannou terasou, na ktorej   si môžete vychutnať výhľad na more a na zeleň . Vybavené sú tak aby ste mali čo najviac pohodlia ako aj bolo myslené na energetické úspory.  Každý jeden apartmán má  prístup na terasu, aby sa čo najlepšie využívalo slnečné svetlo a výhľad na more. Na golfovom rezorte La Sella sa nachádza exkluzívne miesto s nepretržitým dohľadom, 27-jamkové golfové ihrisko, 5-hviezdičkový hotel, tenisové a tenisové kurty, reštaurácie.  

K apartmánom prislúchajú exkluzívne spoločné priestory so wellnes , kde si môžete oddýchnuť. Vonkajšie bazény, terasy a záhrady a tiež súkromné wellness centrum s vyhrievaným bazénom a to je v každej samostatnej budove.  MODEL A, poschodie  -4, IZQ

Apartmány budú dostavané začiatkom roka 2023 a v ponuke sú  v cene od 359 000€- 475 000 €. 

Denia je nádherné a kozmopolitné mesto ležiace pozdĺž pobrežia Stredozemného mora. Vďaka podnebiu miernych teplôt a 20 km piesočných pláží a skalnatých zátok je Denia ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku alebo život pri mori. Dénia je aj historické  mesto v provincii Alicante, Španielsko, Costa Blanca na polceste medzi Alicante a Valencia. Považované za jeden z najkrajších a kultúrno bohatých kútov  Španielska. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
nedokončený
Úžitková plocha:
265 m2
Zastavaná plocha:
265 m2
Typ poschodia:
zvýšené prízemie
Loggia plocha:
69.5 m2
Loggia:
áno
Počet podlaží:
4
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Energetický certifikát:
A
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
vonkajší a vnútorný
Zariadenie:
čiastočne
Garáž:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
70 m2
Vykurovanie:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Pусский
  • Nederlands
  • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná aj vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.

Nájdem pre Vás tie správne objekty,

predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb,

pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,

budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy

a komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky,

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na severe Costa Blanca

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na tejto webovej stránke www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyjde aj v španielčine. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti