spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

2 izbový apartmán v rezidenčnom komplexe s bazénmi a wellnes , 800 m od mora, Valencia

Interné ID: 1120
Okres: Valencia
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 2-izbový byt
122 800 €

Popis nehnuteľnosti

2 izbový apartmán v rezidenčnom komplexe s 288 apartmánmi s viac ako 7600 m2 exkluzívnych spoločných priestorov a bazénov s pokrytím 800 m2 v tichom prostredí Valencie, kde sa stretávajú "Costa de Valencia" a "Costa de Azahar", ktorý spája to najlepšie z oboch destinácií.  Moderná elegancia celého projektu s výhľadmi priamo zo spální a kúpeľní s dobre premyslenými dizajnmi. Hlavné spálne boli navrhnuté so vstupom do vlastnej  kúpeľne, s priamym prístupom na terasu , s nádherným výhľadom na okolie a množstvom prirodzeného slnečného svetla.  Kuchyne sú srdcom domova, a preto tento projekt integroval kuchyňu  v obývacej izbe. V cene je moderne,  funkčné, vybavený kuchyňa s domácimi spotrebičmi prestížnych značiek. 

Vybavenie:  Plážový bazén so záhradou, nekonečný bazén na 20.poschodí,  tenisové kurty, vybavená posilňovňa, spoločenský klub, kúpele, gastrobar.....

Aktuálne je 130 apartmánov predaných.  Stavba bude dokončená koncom roka 2022. 

Lokalita:

Rezidenčný komplex sa nachádza  len 25 minút od centra Valencie,  kde sa história, inovácie a moderna kombinujú v meste so symbolickou krajinou, ako je prírodná rezervácia Albufera, kolíska stredomorskej tradície pestovania ryže.  Valencia má jedno z najlepších historických centier v Európe, kde sa architektonické skvosty, ako je hodvábny trh alebo centrálny trh a tradičné stredomorské štvrte spájajú a kontrastujú s avantgardnou architektúrou Múzea umenia a alebo Kráľovského prístavu. K dispozícii je 6 golfových ihrísk vzdialených menej ako 50 minút,  El Parador v El Saler,v  jednom z najlepších na svete, kde sa sa amatéri aj profesionáli môžu spojiť, aby si užili tento šport. 

 

 

Zoznam objektov

Číslo
Počet izieb
Obytná plocha
Poschodie
Balkón/Lodžia
Terasa
Celková plocha
Stav
 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
nedokončený
Celková plocha:
76.37 m2
Úžitková plocha:
38.7 m2
Počet izieb:
2
Typ:
vonkajší a vnútorný
Zariadenie:
čiastočne
Terasa:
áno
Terasa plocha:
16.9 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme