spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Zariadený, nový 3 izbový apartmán pri mori so záhradkou v blízkosti Torravieja, Costa Blanca South

Interné ID: 1124
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
219 000 €

Popis nehnuteľnosti

Na predaj 2 úplne nové zrkadlové  rezidenčné apartmány iba 400 m od pláže Mil Palmeras a Torre de la Horadada.
V modernom  rezidenčnom komplexe sa nachádzajú 2 alebo 3 spálňové apartmány s tromi rôznymi možnosťami: prízemie so záhradou, prvé poschodie apartmány s terasami alebo na najvyššom poschodí so soláriom.  Každý apartmán je orientovaný  na juh aj na sever, takže si klient môže vychutnať slnečné svetlo po celý deň a užiť si život vonku na terase a v záhradke. 

V ponuke máme  2 zrkadlové 3- izbové apartmány  s 2 kúpeľňami a obrovskou výhodou je záhradka. Pri stavbe boli použité kvalitné  hliníkové okná, bezpečnostné  dvere, klimatizácia pred inštaláciou, vybavená kuchyňa a kúpeľne atď a oba apartmány sa predávajú  zariadené. 

K tomuto privilegovanému  rezidenčnému objektu prislúcha bazén, záhrady a detské ihrisko.  Nachádza sa v Mil Palmeras - Horadada - Alicante, jednej z najlepších oblastí Costa Blanca juh.  V okolí sú pieskové široké pláže a golfové ihriská (Campoamor, Lo Romero, La Finca atď.). Okrem toho tu nájdete všetky druhy služieb (obchody, reštaurácie, školy, lekárne atď.)  Gastronómia, tradície, folklór, trhy, história, kultúra, , prístav, športoviská,  promenády.  

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
105.35 m2
Typ poschodia:
prízemie
Počet izieb:
3
Plocha balkóna:
22 m2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Výťah:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti