Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Luxusná 6 izbová súkromná vila s bazénom v Jávea, Costa Blanca

Interné ID: 1128
Obec: Javea
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila
849 000 €

Popis nehnuteľnosti

Priestranná a elegantná vila s 5 spálňami s výhľadom na more  nachádzajúca sa v časti Javea v Cap Martí, v blízkosti pláže Arenal.  Hlavná vila  je rozdelená do dvoch úrovní a skladá sa z kuchyne, obývacej izby, spálne a kúpeľne so sprchovým kútom  na prízemí, na hornom poschodí je spálňa s manželskou posteľou  toaleta s vlastnou sprchou a hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatňou, obe spálne majú prístup na terasu s výhľadom na Montgó a Cab San Antonio. Vila má dve nezávislé apartmány s vlastnou kúpeľňou a kuchyňou, plus zimnú záhradu otvorený bazén 12 x 4,5 m, ľahko udržiavateľnú záhradu s automatickým zavlažovaním, ovocné stromy, vonkajšiu sprchu, gril, sklad a technickú miestnosť. Veľa súkromia a dostatok parkovacích miest.  

VIla má dvojité presklené pvc okná a siete proti komárom, ústredné kúrenie, teplú a studenú klimatizáciu.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
374 m2
Plocha pozemku:
1.398 m2
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2+1
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Krb:
áno
Zariadenie:
čiastočne
Terasa:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti