Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Posledné domy vo fáze E. Novostavba 2 a 3-izbových domov s bazénom, Polop de la Marina, Alicante

Interné ID: 1154
Obec: Polop de la Marina
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Bungalov
198 000 €
podľa typu a veľkosti nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Novopostavený komplex s 2 a 3-spálňovými domami. K domom prislúcha veľký bazén, detské ihrisko, telocvičňa, priestor pre elektrické bicykle s dobíjacím systémom, na fotovoltaickú energiu a mnoho iných bonusov.  Domy disponujú priestrannou obývaciou izbou s jedálňou a kuchyňou, dvoma až troma kúpelňami. Samozrejmosťou je vyhradené  parkovisko. Niektoré z nich  disponujú súkromným bazénom a soláriom.  Rezidencia je chránená bezpečnostným a monitorovacím systémom je  oplotená a uzavretá. 

Ukončenie projektu: podľa typu domov od novembra 2021 do jesene 2022

Polop de la Marina
Silueta hory Ponoch alebo Ponoig (1181 m), „Spiaci lev“ Gabriela Miróa a profil mesta s vežou kostola San Pedro so starým cintorínom dokresľujú vizuálny dojem tohto atraktívneho mestečka.  

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
novostavba
Celková plocha:
160 m2
Zastavaná plocha:
96.62 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Typ:
exteriérový
Terasa:
áno - 3
Terasa plocha:
36.61 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti