Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

NOVOSTAVBA Radové domy v blízkosti golfu a letiska Alicante

Interné ID: 1155
Obec: Alicante
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
207 000 €

Popis nehnuteľnosti

Nové rodinné domy v radovej zástavbe s 3 spálňami, 2 kúpeľňami, WC, šatňou a pivnicou sú blízko golfového ihriska. K domom patria dve terasy, ale aj záhrada a súkromné ​​parkovisko.

Všetky domy majú plne vybavené kuchyne so sklokeramickou varnou doskou, digestorom a rúrou. Majú tiež klimatizáciu/kúrenie, predinštaláciu samostatných plynových radiátorov a kompletné vstavané skrine vo všetkých spálňach. 

V rámci rozvoja budú mať obyvatelia k dispozícii malý supermarket, reštauráciu a bar, klubovňu, fitness centrum a kurty na paddle tenis.

Tento súkromný projekt krásnych mestských domov kombinuje pokojnú oblasť golfového ihriska s rušnejším nočným životom na pláži, ktorý je ľahko dostupný len za 15 minút.

K dispozícii sú ešte radové domy v cene od 207.000 - 217.000 EURO 

Ukončenie projektu:

1. fáza: február 2022

2. fáza: február 2023

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
novostavba
Celková plocha:
170 m2
Podlahová plocha:
105 m2
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Terasa:
áno - 2
Terasa plocha:
64 m2
Vykurovanie:
áno
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
65 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti