Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Novostavba prízemných bungalovov s 2 spálňami v meste Torrevieja, Alicante

Interné ID: SS1233
Obec: Torrevieja
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Bungalov
239 900 €

Popis nehnuteľnosti

Všetky 64 bungalovov, ktoré tvoria rezort, majú 2 veľké spálne s 2 kúpeľňami a podzemné parkovisko. 

Okrem toho majú bungalovy na prízemí veľkú súkromnú prednú terasu s rozlohou 35 m2 a zadnú terasu s rozlohou 38 m2, na ktorej si môžete užívať pobyt vonku. Podľa vkusu kupujúceho ich možno dokončiť dlažbou alebo trávnikom. 

Všetky bungalovy majú bezkonkurenčné stavebné úpravy, veľký obytný priestor a početné stavebné zálohy: bezpečnostné dvere, garáž, záhradu, spoločný bazén a detské kútiky.

Prírodný park Lagunas de La Mata a Torrevieja, ktorý sa nachádza vedľa obytného komplexu, je chránená prírodná oblasť s rozlohou 3 700 hektárov, ktorej environmentálne hodnoty sú celosvetovo uznávané od roku 1972 na základe dohovoru RAMSAR. Ideálne na šport, prechádzky s deťmi a domácimi zvieratami.

Torrevieja je nepochybne jedným z najlepších miest na život s veľkým počtom, rozmanitosťou a kvalitou obchodov, v ktorých sa môžete stratiť, a s najlepšou zdravotnou starostlivosťou, pretože tu máme medzinárodnú nemocnicu, kde vás ošetria vo vašom jazyku, a medzinárodne uznávanú kliniku Quirón. Nachádza sa tu aj množstvo nákupných centier, ako napríklad bulvár La Zenia, vodné parky a bezkonkurenčné oblasti nočného života, ako napríklad reštaurácie a bary ponorené v prístavoch a v prístavnej zóne. Ak hovoríme o plážach, vypichneme pláž Los Náufragos, ktorá je veľmi dlhá a široká, a nemôžeme zabudnúť ani na pláže ako Campoamor, Playa Flamenca, Cabo Roig, Punta Prima, Aguamarina atď., všetky s modrou vlajkou (pláže najvyššej kvality). Pre milovníkov snorklovania je to veľmi atraktívna oblasť s nádhernými ekosystémami posidónie. Zóna má všetky potrebné služby a sú ľahko dostupné.

Na výlet po mori nie je nič lepšie ako výlet pozdĺž pobrežia alebo na neďaleký ostrov Tabarca, ktorý je prvou morskou rezerváciou v Španielsku.

Podnebie:

Podnebie na pobreží Costa Blanca, ktoré sa často považuje za najlepšie v Európe, umožňuje veľmi spoločenský a zdravý životný štýl na čerstvom vzduchu, vyznačuje sa fantastickými športovými a rekreačnými zariadeniami, vzrušujúcimi a kozmopolitnými letoviskami, ktoré sa vyznačujú poskytovaním prvotriednych služieb, z ktorých niektoré sú exkluzívne a považujú sa za skutočný luxus. Všetky sú určené pre náročných klientov, ktorí hľadajú kvalitu a blízkosť.

Na pobreží Costa Blanca je viac ako 300 slnečných dní v roku. Raj s vynikajúcim spojením do celej Európy. Letisko Alicante-Elche má moderné vybavenie a jednoduchý a pohodlný prístup z ktoréhokoľvek miesta v provincii.

Okolie:

Pobrežie Costa Blanca stále priťahuje ľudí z celej Európy aj mimo nej, pretože ponúka jedinečnú kvalitu života v krásnom prostredí na brehu Stredozemného mora, obklopenom horami a bujnou vegetáciou.

Okrem golfových ihrísk a prístavov, ktoré si môžete vychutnať na celom pobreží, ponúka táto oblasť aj možnosť lyžovania v neďalekých pohoriach Sierra Nevada, Javalambre alebo Valdelinares, ktoré sú rajom pre milovníkov zimných športov s krásnou prírodnou scenériou. Pobrežie Costa Blanca ponúka jedinečne bohatý životný štýl, kde sa najlepšie pláže a zátoky Stredozemného mora spájajú s vnútrozemím plným hôr a dedín, ktoré ukrývajú kultúru a historické pamiatky, ktoré sú jedinečné na celom svete.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Plocha pozemku:
165 m2
Zastavaná plocha:
146 m2
Počet izieb:
2
Plocha balkóna:
72 m2
Balkón:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Garáž:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español
 • lrm

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho štúdia ale aj pôsobenia ako realitná maklérka v rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží. Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJcqvIvHy5hXhb0--nUIwTA

 • nájdem pre Vás tie správne objekty
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu jedného neobyčajného životného príbehu, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti