Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Novopostavená vila v San Miguel de Salinas, Costa Blanca Juh

Interné ID: 1243
Okres: Murcia
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila
199 900 €

Popis nehnuteľnosti

Ide o uzavretú komunitu s luxusnými vilami s 2 alebo 3 spálňami, ktoré sú postavené na jednej úrovni. Komplex má bezpečnostný vstup, 18-jamkové golfové ihrisko, kúpeľný hotel, tenisové kurty, bowling, umelú pláž, supermarket a veľký výber barov a reštaurácií. V súčasnosti sa schvaľujú plány na výstavbu novej klubovne, baru so šampanským, sushi baru, tenisového kurtu, futbalového ihriska, gurmánskeho baru a mnohých ďalších zariadení, ktoré tento rezort premenia na päťhviezdičkový luxusný rezort.

Táto oblasť ponúka aj športové aktivity pre milovníkov športu a reštaurácie obklopené krásnymi zelenými kopcami a horami. Má byť celoročnou destináciou a mnohí obyvatelia tu žijú trvalo.
Dedinky San Miguel a Los Montesinos sú vzdialené 5 minút jazdy autom a pláže s modrou vlajkou sú vzdialené len 15 minút autom od komplexu.

Vila je postavená na jednej úrovni a pozostáva z priestrannej obývacej izby s priamym vstupom do súkromnej záhrady s priestorom pre bazén, otvorenej kuchyne s jedálňou, technickej miestnosti, hlavnej spálne s vlastnou kúpeľňou a vstavanými skriňami, ďalších dvoch dvojlôžkových spální s vstavanými skriňami a kúpeľne pre hostí.

Po vonkajších schodoch nájdete veľké súkromné strešné solárium s rozlohou 35 m² s krásnym výhľadom na golfové ihrisko.

Podnebie:

Podnebie na pobreží Costa Blanca, ktoré sa často považuje za najlepšie v Európe, umožňuje veľmi spoločenský a zdravý životný štýl na čerstvom vzduchu, vyznačujúci sa fantastickými športovými a rekreačnými zariadeniami, so vzrušujúcimi a kozmopolitnými turistickými mestami, ktoré sa vyznačujú poskytovaním prvotriednych služieb, z ktorých niektoré sú exkluzívne a považované za skutočný luxus. Všetky sú určené pre náročných klientov, ktorí hľadajú kvalitu a blízkosť.

Na pobreží Costa Blanca je viac ako 300 slnečných dní v roku. Raj s vynikajúcim spojením do celej Európy. Letisko Alicante-Elche má moderné vybavenie a jednoduchý a pohodlný prístup z ktoréhokoľvek miesta v provincii.

 Okolie:

Pobrežie Costa Blanca stále priťahuje ľudí z celej Európy i mimo nej, pretože ponúka jedinečnú kvalitu života v krásnom prostredí na brehu Stredozemného mora, obklopenom horami a bujnou vegetáciou.

Okrem golfových ihrísk a prístavov, ktoré si môžete vychutnať na celom pobreží, ponúka táto oblasť aj možnosť lyžovania v neďalekých pohoriach Sierra Nevada, Javalambre alebo Valdelinares, ktoré sú rajom pre milovníkov zimných športov s krásnou prírodnou scenériou. Pobrežie Costa Blanca ponúka jedinečne bohatý životný štýl, kde sa najlepšie pláže a zátoky Stredozemného mora spájajú s vnútrozemím plným hôr a dedín, ktoré ukrývajú kultúru a historické pamiatky, jedinečné na celom svete.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Plocha pozemku:
200 m2
Zastavaná plocha:
77 m2
Počet izieb:
2
Plocha balkóna:
24 m2
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
2
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
neuvedené
Garáž:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti