Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Dokonalá novostavba bytu v Los Altos, Orihuela Costa

Interné ID: 1246
Obec: Alicante
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
189 000 €

Popis nehnuteľnosti

Moderné byty sa nachádzajú v Los Altos, Orihuela Costa, v pešej vzdialenosti od Punta Prima, kde si môžete vychutnať pláž s modrou vlajkou (pláže najvyššej kvality), ako aj pláže Playa Flamenca, La Zenia, Cabo Roig a Campoamor, kde nájdete množstvo barov a reštaurácií.

Rezidencia sa nachádza v tesnej blízkosti nákupných centier Punta Marina a bulváru La Zenia. V okolí sa nachádza veľké množstvo golfových ihrísk, ako napríklad Villamartin, Las Ramblas, Campoamor a Las Colinas, ako aj prístavy a športové centrá Orihuela Costa a Torrevieja. 

Byty majú 2 spálne a 2 kúpeľne, veľké terasy orientované na juh/západ a penthousy ponúkajú aj veľkú súkromnú strešnú terasu.

Vonku sa nachádza upravená záhrada s palmami, bazén s prístupom do wellness centra, telocvičňa a detské ihrisko. V cene je zahrnuté aj súkromné podzemné parkovisko.
Táto nehnuteľnosť je na 2. poschodí s terasou 6,63 m2 a je rozdelená na veľkú obývaciu izbu s jedálňou, modernú otvorenú kuchyňu s kompletnou výbavou, 2 spálne, 2 kúpeľne s podlahovým kúrením a garáž s úložným priestorom.
V cene nehnuteľnosti je zahrnutá biela technika, kanálová klimatizácia, nábytok a elektrické žalúzie s diaľkovým ovládaním.

Podnebie:

Podnebie na pobreží Costa Blanca, ktoré sa často považuje za najlepšie v Európe, umožňuje veľmi spoločenský a zdravý životný štýl na čerstvom vzduchu, vyznačujúci sa fantastickými športovými a rekreačnými zariadeniami, so vzrušujúcimi a kozmopolitnými turistickými mestami, ktoré sa vyznačujú poskytovaním prvotriednych služieb, z ktorých niektoré sú exkluzívne a považované za skutočný luxus. Všetky sú určené pre náročných klientov, ktorí hľadajú kvalitu a blízkosť.

Na pobreží Costa Blanca je viac ako 300 slnečných dní v roku. Raj s vynikajúcim spojením do celej Európy. Letisko Alicante-Elche má moderné vybavenie a jednoduchý a pohodlný prístup z ktoréhokoľvek miesta v provincii.

 Okolie:

Pobrežie Costa Blanca stále priťahuje ľudí z celej Európy i mimo nej, pretože ponúka jedinečnú kvalitu života v krásnom prostredí na brehu Stredozemného mora, obklopenom horami a bujnou vegetáciou.

Okrem golfových ihrísk a prístavov, ktoré si môžete vychutnať na celom pobreží, ponúka táto oblasť aj možnosť lyžovania v neďalekých pohoriach Sierra Nevada, Javalambre alebo Valdelinares, ktoré sú rajom pre milovníkov zimných športov s krásnou prírodnou scenériou. Pobrežie Costa Blanca ponúka jedinečne bohatý životný štýl, kde sa najlepšie pláže a zátoky Stredozemného mora spájajú s vnútrozemím plným hôr a dedín, ktoré ukrývajú kultúru a historické pamiatky, ktoré sú jedinečné na celom svete.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Zastavaná plocha:
69 m2
Počet izieb:
2
Plocha balkóna:
7 m2
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
2
Výťah:
neuvedené
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
neuvedené
Garáž:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti