Používame cookies

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info

 

Fantastická luxusná novostavba vily v Avileses, Murcia, Costa Cálida

Interné ID: 1248
Okres: Murcia
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila

Popis nehnuteľnosti

Na predaj táto krásna novopostavená vila s 3 spálňami a 3 kúpeľňami. Ide o luxusný komplex so súkromným bazénom a parkovacím miestom na pozemku. Objekt má veľké solárium (110 m2), ktoré vám umožní vychutnať si všetky hodiny slnečného svitu každý deň v roku. Je navrhnutý v modernom štýle a má otvorený koncept, ktorý pozostáva z plne vybavenej kuchyne a obývacej izby s jedálňou.

Komplex sa nachádza v Avileses (Murcia), obklopený všetkou potrebnou infraštruktúrou, športovými zariadeniami, v blízkosti niekoľkých golfových ihrísk, ako sú "La Torre Golf" a "Hacienda Riquelme", a tiež 20 minút jazdy od letiska Murcia a 15 minút od "Mar Menor" a stredomorských pláží.

Nehnuteľnosť bude spĺňať najvyššie štandardy a bude vybavená súkromným bazénom (25 m2) so sprchou, plne vybavenou a zariadenou kuchyňou, plne vybavenými skriňami so zásuvkami, interiérovým osvetlením v kuchyni, obývacej izbe, chodbe a kúpeľniach s led bodovými svetlami. Led reflektory integrované v stene v záhrade a soláriu, predinštalovaná klimatizácia.

Podnebie:

Podnebie na pobreží Costa Cálida, ktoré sa často považuje za najlepšie v Európe, umožňuje veľmi spoločenský a zdravý životný štýl na čerstvom vzduchu, vyznačujúci sa fantastickými športovými a rekreačnými zariadeniami, so vzrušujúcimi a kozmopolitnými turistickými mestami, ktoré sa vyznačujú poskytovaním prvotriednych služieb, z ktorých niektoré sú exkluzívne a považované za skutočný luxus. Všetky sú určené pre náročných klientov, ktorí hľadajú kvalitu a blízkosť.

Na pobreží Costa Blanca je viac ako 300 slnečných dní v roku. Raj s vynikajúcim spojením do celej Európy. Letisko Alicante-Elche má moderné vybavenie a jednoduchý a pohodlný prístup z ktoréhokoľvek miesta v provincii.

 Okolie:

Avileses je okres patriaci do obce Murcia v regióne Murcia. Má 1 643 obyvateľov. Od centra Murcie je vzdialený približne 33 km.

Costa Cálida stále priťahuje ľudí z celej Európy a z iných častí sveta, pretože ponúka jedinečnú kvalitu života v krásnom prostredí na brehu Stredozemného mora, obklopená horami a bujnou vegetáciou.

Okrem golfových ihrísk a prístavov, ktoré si môžete vychutnať na celom pobreží, ponúka táto oblasť aj možnosť lyžovania v neďalekých pohoriach Sierra Nevada, Javalambre alebo Valdelinares, ktoré sú rajom pre milovníkov zimných športov s krásnou prírodnou scenériou. Pobrežie Costa Blanca ponúka jedinečne bohatý životný štýl, kde sa najlepšie pláže a zátoky Stredozemného mora spájajú s vnútrozemím plným hôr a dedín, ktoré ukrývajú kultúru a historické pamiatky, ktoré sú jedinečné na celom svete.

Stav: Dokončenie 2. polrok 2023

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Zastavaná plocha:
108 m2
Počet izieb:
3
Plocha balkóna:
18 m2
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
2
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
neuvedené
Garáž:
neuvedené
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti