Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

1ª línea pláže: Nové luxusné byty "HOO-POE" na pobreží Castellónu od 335.000

Interné ID: S1308
Okres: Castellón
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Vzdialenosť od mora: 0.1 km
Typ bytu: 4-izbový byt
335 000 €

Popis nehnuteľnosti

Nájdite si svoje miesto a bývajte v priestore, ktorý zodpovedá vašim potrebám. Vyberte si z 55 domov, ktoré tvoria tento komplex, všetky s priehľadným rozmiestnením a priestormi prepojenými s vonkajším prostredím. Tak, aby sa do domu vkradlo stredomorské svetlo. Apartmány Hoo-poe. Na prízemí, 1. a 2. poschodí. Apartmány Abu-billa s 3 spálňami a 2 kúpeľňami a viac ako 120 m² úžitkovej plochy zahŕňajú verandu a terasu a na prízemí sa nachádza aj súkromný bazén. Ideálne na pohodlný a funkčný život. Pretože jednoduchosť vždy funguje. Penthousy Hoo-poe. Na 3. poschodí a v dvoch výškach. Tiež s 3 spálňami a 2 kúpeľňami a s približne 300 m² úžitkovej plochy. Ich súčasťou je terasa a solárium a súkromný bazén na najvyššom poschodí. Život s výhľadom na more a so širokými priestormi na relaxáciu a odreagovanie sa.

Domy sú navrhnuté pre vaše pohodlie, dbajú na každý detail, zdokonaľujú povrchové úpravy a integrujú vysokokvalitné zariadenia a materiály. Apartmány aj penthousy sú vybavené špičkovými značkovými spotrebičmi (umývačka riadu, chladnička, rúra, mikrovlnná rúra a indukčná varná doska), toaletami a vstavanými skriňami. Klimatizácia domov sa bude realizovať pomocou aerotermálnej energie, rozvádzajúcej studený alebo teplý vzduch systémom potrubí. Na pozemku sa nachádza aj pergola na parkovanie a parkovacia plocha pre bicykle.

Spoločné priestory sú priestormi, ktoré umožňujú využívať stredomorskú klímu a užívať si život aj mimo domu. S rekreačnými a športovými plochami, záhradami, detským ihriskom a bazénmi pre dospelých a deti. Okrem spoločných zariadení, ktoré sú k dispozícii obyvateľom všetkých pozemkov.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Zastavaná plocha:
156.35 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
2
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español
 • lrm

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho štúdia ale aj pôsobenia ako realitná maklérka v rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží. Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJcqvIvHy5hXhb0--nUIwTA

 • nájdem pre Vás tie správne objekty
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu jedného neobyčajného životného príbehu, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti