Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

4 spálňová luxusná vila s výhľadom na more v Altea; Costa Blanca sever

Interné ID: 1327
Obec: Altea
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila
1 908 000 €

Popis nehnuteľnosti

Villa Azure sa nachádza v jednej z najžiadanejších oblastí Altea a spája najmodernejšie technológie, komfortné interiéry, energetickú účinnosť a materiály, ktoré zvýrazňujú svetlo a priestor.  Nehnuteľnosť s 360° výhľadom na more a panorámu mesta Benidormu sa nachádza v privilegovanej oblasti Altea la Vella v Altea Homes, jednej z najvýraznejších enkláv severného pobrežia Costa Blanca. Architektúra s modernými a funkčnými líniami je navrhnutá tak, aby priestory mohli dýchať a otvoriť sa veľkej terase a bazénu. Svetlo, vzduch, more a vegetácia sú tu prepojené a štýlovo sú prispôsobené krajine  a integruje sa s ňou.

Vila je postavená na troch úrovniach, prístup je cez najvyššiu úroveň, kde sa nachádza garáž a hala domu, vybavená výťahom, takže pohyb medzi úrovňami je pohodlný. Na strednom poschodí sa nachádzajú tri spálne, všetky s vlastnou kúpeľňou a prístupom na terasu, z ktorej si môžete vychutnávať výhľad na more z každej miestnosti domu. Na hlavnom poschodí sa nachádza štvrtá spálňa tejto vily, tiež s priamym prístupom na terasu a celodenný priestor, veľká otvorená obývacia izba spojená s kuchyňou, terasou a bazénom.

Vila Aura je oveľa viac ako veľkolepá nehnuteľnosť pri Stredozemnom mori, je to efektívna vila vybavená systémom vykurovania, klimatizácie a teplej vody od spoločnosti Aerotermia, inštaláciou fotovoltaických panelov, nabíjacím bodom pre elektromobily a systémom domácej automatizácie, aby ste boli vždy pripojení k svojmu domu.

Vonkajšie priestory, vybudované na rôznych úrovniach, umožňujú kameňu a pôvodným rastlinám zohrať svoju dekoratívnu úlohu a zároveň sa dokonale začleniť do okolia. V Azure Homes na vás čaká čistá architektúra v jedinečnom prostredí. 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
505 m2
Plocha pozemku:
957.77 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
5
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
6
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
čiastočne
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno - wi-fi
Terasa:
áno - 2
Terasa plocha:
37 m2
Vykurovanie:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti