Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Majestátna novostavba Delfin Gardens v El Albir. Dátum dodania: január 2023, pár metrov od mora

Interné ID: DN1331
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 4-izbový byt
297 000 €

Popis nehnuteľnosti

Delfin Gardens sa nachádza na pozemku s rozlohou viac ako 30 000 m2 v najlepšej lokalite v Playa de l'Albir, len pár metrov od pláže a centra. Má pôvabné záhrady z roku 1963, ktoré boli upravené a vylepšené tak, aby si zachovali súkromie a pokoj.

Ak je niečo, čo robí byty Delfin Gardens jedinečnými, sú to ich veľké záhrady a priestranné terasy s rozlohou od 20 do viac ako 130 m2, z ktorých môžete vidieť more a aj prírodný park Sierra Helada.

V rámci komplexu máte k dispozícii služby rezortu, ako aj širokú škálu zariadení pre voľný čas bez toho, aby ste museli opustiť Delfin Gardens: krytý vyhrievaný bazén, niekoľko vonkajších bazénov, vybavenú posilňovňu a saunu, recepciu, tenisové kurty a kurty na paddle tenis integrované do terénu, jogový areál, vlastnú ovocnú a zeleninovú záhradu, ako aj ďalšie zariadenia a služby.

Delfin Natura je záhrada uprostred mesta l'Albir, ktorá je pripravená na objavenie. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a buďte jedným z prvých, ktorí si budú môcť vychutnať tento jedinečný priestor.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
novostavba
Zastavaná plocha:
130 m2
Počet izieb:
2
Balkón:
áno
Kúpeľňa:
áno
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti