Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Na kľúč: Dvojpodlažná vila v Gran Alacant - 4 minúty od piesočnatej pláže, 10 minút od letiska v Alicante, dodanie do 15 mesiacov

Interné ID: M1364
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Vzdialenosť od mora: 0.5 km
Typ domu: Vila
278 000 €

Popis nehnuteľnosti

Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť tento nový dom na kľúč, flexibilný na modifikácie, s moderným dizajnom a najvyššou kvalitou dokončenia s chareakteristickými vlastnosťami pohodlia a svetla.

Ide o dom na dvoch výškových úrovniach, čiastočne spárovaný. Je postavený na pozemku s rozlohou 270 m2. Jeho súčasťou je terasa, predná veranda a moderný bazén s rozmermi 6x3 a 2x2 metre.

Tento model poskytuje možnosť dobudovania dokončeného alebo čiastočne dokončeného suterénu. Výberom materiálov, povrchových úprav a rozmiestnenia je možné dom prispôsobiť podľa potrieb každého klienta.

S možnosťou 2, 3 alebo 4 spální, 3 kúpeľní a kuchyne v obývacej izbe alebo oddelenej samostatne.

Táto vila ponúka možnosť rozdelenia miestností podľa preferencií, ktoré sú požadované. K ponúkaným možnostiam treba pripočítať bazén a  pozemok s rozlohou 270 m2.

Možnosť Prízemie A + Horné poschodie A so 4 spálňami a 3 kúpeľňami
Variant Prízemie A + Horné poschodie B s 3 spálňami a 3 kúpeľňami
 
Variant Prízemie B + Horné poschodie A s 3 spálňami a 3 kúpeľňami
Možnosť Prízemie B + Horné poschodie B s 2 spálňami a 3 kúpeľňami

Zóna Gran Alacant je miesto na intenzívne zážitky.

Na plážach s jemným zlatistým pieskom, ako je El Carabassí, ktoré tvorí systém kombinujúci duny a borovicové lesy, s možnosťou praktizovania vodných športov v priestoroch na to určených. Má tiež dlhú promenádu v Arenales del Sol, ktorú frekventujú chodci, cyklisti a korčuliari.

V pokojnom prostredí plnom prírody pre váš oddych.

V blízkosti miest, ako je Clot de Galvany, kde si môžete vychutnať jeho trasy so zaujímavou rozmanitosťou prostredia. Vyhliadkové miesta Gran Alacant a El Faro alebo rybárske mestečko Santa Pola s bohatým umeleckým dedičstvom.

So všetkými službami, ktoré sú vám k dispozícii

Nekonečné služby a infraštruktúra v oblasti, medzi ktoré patrí nákupné centrum, obchody, blší trh, rekreačné oblasti, škola, športové centrum, lekárske služby, lekáreň, banky, administratívne úrady, knižnica, kostol, parky atď.

Vzdialenosti v okolí:

Necelých 5 minút od pláže.
Menej ako 10 minút od letiska, prepojeného diaľnicou a rýchlostnou cestou.
Menej ako 15 minút od centra Alicante a mesta Elche.

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Plocha pozemku:
225 m2
Zastavaná plocha:
107 m2
Počet izieb:
4
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
3
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
čiastočne
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti