Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rezidencia Los Pinares de Mar y Sol

Obec: Denia
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Vzdialenosť od mora: 2 km
Typ bytu: 3-izbový byt
199 000 €

Popis nehnuteľnosti

"Los Pinares de Mar y Sol" je vynikajúca rezidenčná enkláva v pôvabnej dedinke Els Poblets, kde sa príroda a pohodlie spájajú a ponúkajú jedinečný životný štýl na pobreží Stredozemného mora. Táto oáza pokoja, ktorá má len 15 elegantných dvojdomov a dvojgeneračných rodinných domov, je ponorená do sviežich upravených záhrad a môže sa pochváliť úžasným spoločným bazénom, ktorý vás pozýva ponoriť sa do pokoja jeho vôd.

Každý dom v "Los Pinares de Mar y Sol" bol navrhnutý s vynikajúcim vkusom, s dôkladnou pozornosťou venovanou vnútornému usporiadaniu, aby sa zabezpečilo maximálne pohodlie a životný štýl našich klientov. Tieto rezidencie s možnosťou výberu z 2 a 3 spální, 2 kúpeľní, modernej kuchyne, priestrannej obývačky s jedálňou a veľkorysých terás sú dôkazom súčasnej elegancie a zmyslu pre detail.

Kvalita je našou prioritou a všetky domy sú postavené z materiálov najvyššej kvality, čo zaručuje solídnu a trvalú investíciu do vašej budúcnosti. Okrem toho sa nachádzame len kúsok od najlepších pláží Stredozemného mora, čo vám dáva možnosť užívať si slnko a piesok v celej ich kráse.

V "Los Pinares de Mar y Sol" sa váš domov stane pokojným útočiskom, kde môžete relaxovať, vytvárať nezabudnuteľné spomienky a užívať si pobrežný život spôsobom, ktorý nemá obdobu. Vitajte vo svojom novom domove, kde sa kvalita života a krása spájajú v dokonalej harmónii.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
60 m2
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Výťah:
nie
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
čiastočne
Terasa:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español
 • lrm

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho štúdia ale aj pôsobenia ako realitná maklérka v rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží. Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJcqvIvHy5hXhb0--nUIwTA

 • nájdem pre Vás tie správne objekty
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu jedného neobyčajného životného príbehu, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti