Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Veľkolepý apartmán na pláži v prvej línii so súkromným bazénom

Obec: Denia
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 5 a viac izbový byt
1 100 000 €

Popis nehnuteľnosti

Táto výnimočná nehnuteľnosť je oveľa viac ako len byt: je to kútik luxusu a pokoja na pobreží Dénie. Tento byt sa nachádza v exkluzívnej plážovej urbanizácii s priamym prístupom k moru a ponúka dve jednotky so zastavanou plochou 213 m², ktorá sa rozprestiera na pobreží. Z priestrannej obývačky/jedálne s otvorenou kuchyňou je prístup na terasu so súkromnou záhradou a exkluzívnym bazénom s rozlohou 100 m² a nádherným výhľadom na more. Tento priestor má 4 spálne, 3 kúpeľne a je vybavený materiálmi najvyššej kvality. Jeho súčasťou sú aj 2 parkovacie miesta pre vaše pohodlie.

Samotný developerský projekt je luxusným rajom s plážovým klubom, posilňovňou, saunou, detským klubom, veľkými zelenými plochami, bazénom v balijskom štýle a priamym prístupom na piesočnatú pláž. Tento byt je stelesnením špičkového pobrežného bývania.

Ďalšie informácie:

Typ: Apartmán
Poloha: Dénia, oblasť Las Marinas
Orientácia: sever
Zastavaná plocha: 160 m²
Pozemok: 100 m²
Kuchyňa: Vybavená
Cena: 1.100.000€.
Spálne: 4
Kúpeľne: 3
Rok výstavby: 2020
K ďalšiemu vybaveniu patrí výťah, terasa, spevnené dvere, zariadený, oplotený, internet, vonkajšia sprcha, záloha na vodu, alarm, otvorený obytný priestor, televízia, dvojité zasklenie, služba vrátnika a vrátnice. Ponorte sa do luxusu pri mori a užite si výnimočné bývanie v tomto byte snov.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Zastavaná plocha:
160 m2
Počet izieb:
4
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
3
Výťah:
áno
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Garáž:
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español
 • lrm

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho štúdia ale aj pôsobenia ako realitná maklérka v rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží. Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJcqvIvHy5hXhb0--nUIwTA

 • nájdem pre Vás tie správne objekty
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu jedného neobyčajného životného príbehu, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti