Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Vitajte vo svojej oáze pri mori v Las Marinas, Denia. Táto pôvabná vila/prístavba ponúka jedinečný zážitok pri mori so samostatným pozemkom siahajúcim až k pláži. Táto nehnuteľnosť so zastavanou plochou 200 m² na pozemku s rozlohou 693 m² ponúka pohodlie, krásu a úchvatný výhľad.

Pri vstupe na pozemok vás privíta veľká brána vedúca k parkovaciemu miestu až pre 4 vozidlá, ku ktorému je pre väčšie pohodlie pripojený priestranný sklad. Nádherne udržiavaná záhrada, vybavená automatickým zavlažovaním, poskytuje prirodzené a relaxačné prostredie na vychutnávanie stredomorskej klímy.

Svetlý hlavný dom má elegantné a príjemné usporiadanie. Keď otvoríte dvere, krásna terasa vás pozýva vychutnať si čerstvý vzduch a výhľad na more. Vnútri nájdete 2 spálne, z ktorých jedna má prístup na terasu, kompletnú kúpeľňu a priestranný otvorený priestor, v ktorom sa nachádza obývacia izba, jedáleň a kuchyňa. Všetky tieto priestory sú navrhnuté tak, aby čo najviac využívali výhľad na more a boli zaplavené prirodzeným svetlom.

Na hornom poschodí sa nachádza ďalšia spálňa s hosťovskou toaletou a krásna panoramatická terasa, ktorá je ideálna na rozjímanie nad morom aj horami. Okrem toho má nehnuteľnosť 2 hosťovské izby s vlastnou kúpeľňou, každá s priamym prístupom na terasu a do záhrady, čo zaručuje súkromie a pohodlie pre všetkých návštevníkov.

Vďaka bočnej chodbe vedúcej do ďalšej kúpeľne so sprchovacím kútom, špeciálne navrhnutej pre tých, ktorí sa vracajú z pláže, ponúka táto nehnuteľnosť všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli naplno vychutnať stredomorský životný štýl.

Hlavné vlastnosti:

Typ: Vila/Villa
Mesto: Dénia
Zóna: Las Marinas
Výhľad: more
Pozemok: 693 m²
Stavba: 200 m²
Spálne: 5
Kúpeľne: 4
Obývacia izba: 1
Jedáleň: 1
Kuchyňa: Otvorený pôdorys
Poschodie: Prízemie
Neváhajte a navštívte tento skvost na pláži a objavte svoj vysnívaný domov v Dénii! Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás kontaktujte ešte dnes!

Vlastnosti

Status:
aktívne
Plocha pozemku:
693 m2
Zastavaná plocha:
200 m2
Počet izieb:
5
Balkón:
áno
Garáž:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español
 • lrm

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho štúdia ale aj pôsobenia ako realitná maklérka v rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží. Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJcqvIvHy5hXhb0--nUIwTA

 • nájdem pre Vás tie správne objekty
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu jedného neobyčajného životného príbehu, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria

Radi Vám poradíme