spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

!!Posledné 3 nové apartmány!! len 4 min. od mora- už od 179.000€!

Interné ID: 1066
Obec: Denia
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt

Popis nehnuteľnosti

Nový obytný rezidenčný komplex len 4 minúty pešo od mora. Moderná kvalitná stavba ku ktorej prislúchajú  rozsiahle záhrady. Vonkajší bazén a nočné osvetlenie prostredia, spolu s detským ihriskom, tenisovými kurtami  pre dospelých i deti a podzemným parkovaním tvoria ideálne prostredie pre akékoľvek bývanie. Či už dovolenkové alebo celoročné. 

Naša nová ponuka pozostáva zo 48 obytných jednotiek rozmiestnených na prízemí, 1. a 2. poschodí vrátane podkrovných domov. Prvá fáza v ponuke sa skladá z 27 apartmánov.

3 a 4- izbové apartmány sú navrhnuté s eleganciou a vynikajúcim vkusom, pričom sa dbá na vnútorné usporiadanie s čo najväčším obývacím komfortom. Každý apartmán má 2 kúpeľne, obývaciu izbu / jedáleň, otvorenú kuchyňu vybavenú nábytkom so sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou a digestorom. K bytovej jednote patria aj kryté a otvorené terasy.

Extras/ voliteľné: obložené skrine zvnútra, okná z PVC s dvojitým zasklením (Climatic), sklenená sanitárna keramika a sprchové kúty z extraplantovej živice, predinštalácia klimatizácie typu Split do obývacej izby a hlavnej spálne.
Budova je podpivničená s parkovacími miestami a skladovacími miestnosťami (voliteľné).

Termín dokončenia stavby: koniec júna 2020.

O ďalšie informácie nás môžete nezáväzne kontaktovať.

Denia je nádherné a kozmopolitné mesto ležiace pozdĺž pobrežia Stredozemného mora. Vďaka podnebiu s miernymi teplotami a 20 km piesočných pláží a skalnatých zátok je Denia ideálnym miestom pre rodinu alebo dovolenku na pláži. Dénia je aj historickým  mestom v provincii Alicante, na pobreží Costa Blanca, Španielsko, na polceste medzi Alicante a Valencia. Považované za jeden z najkrajších a kultúrno bohatých kútov  Španielska. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
80 m2
Úžitková plocha:
80 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
3
Balkón:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Výťah:
áno
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
čiastočne
Garáž:
áno
Inžinierske siete:
áno
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Pусский
  • Nederlands
  • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná aj vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.

Nájdem pre Vás tie správne objekty,

predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb,

pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov,

budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do uzavretia zmluvy

a komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky,

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na severe Costa Blanca

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na tejto webovej stránke www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyjde aj v španielčine. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti