spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Kompletne zariadený, nízkoenergetický, 5 izbový poschodový dom len 30 m od mora v Alicante, Santa Pola, Costa Blanca

Interné ID: 1126
Ulica: Santa Pola
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
229 000 €

Popis nehnuteľnosti

Na predaj kompletne zrekonštruovaný, typický španielsky 5 izbový dom len 30 metrov od pláže v Alicante, Santa Pola, Costa Blanca.  Dom je prerobený tak aby bol šetrný k životnému prostrediu prostredníctvom solárnych panelov, solárneho ohrievača vody a krbu na pelety (pre príjemné teplo aj v zimnom období). Vo všetkých izbách je klimatizáciu.  V tomto plážovom dome môže bývať až 8 osôb.

Dom má 3 poschodia,  4 spálne, 2 kúpeľne.  Samostatné WC na prízemí, veľká terasa.  Všetky izby majú klimatizáciu a balkón. 
Dom je ekologický aj energie sú veľmi nízke. Pred domom je vlastné parkovacie miesto. Vedie k nemu úzka ulička, ktorá je  prístupná len obyvateľom. K dispozícii je hosťovský prístup, táto investícia je tiež dobrá na letný prenájom. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
95 m2
Úžitková plocha:
90 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
5
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2.5
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Krb:
áno
Zariadenie:
zariadený
Terasa:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti