| Interné ID: | 1159 |
|---|---|
| Mestská časť: | CUMBRE DEL SOL |
| Obec: | Benitachell / El Poble Nou de Benitatxell |
| Okres: | Alicante |
| Kraj: | Comunidad Valenciana |
| Druh: | Byty |
| Typ: | Predaj |
| Typ bytu: | Rekreačný apartmán |
Novopostavené apartmány s modernou architektúrou, 2 spálňami a 2 kúpeľňami, kuchyňou otvorenou do obývačky, terasou a záhradou.
Apartmán je veľmi pohodlný, nachádza sa na prízemí, maximálne využívajúc stredomorské svetlo. Jeho byvanie je zamerané na komfort s podlahovým kúrením, teplou a studenou klimatizáciou. Súčasťou sú elektrospotrebiče a projekt dekorácie, ktorý mu dodá štýl a teplo. Spoločné priestory sú určené na oddych a zábavu.
Komplex je obklopené výnimočným prostredím, v ktorom je zvýraznený prekrásny výhľad na Stredozemné more, ideálna prostredie na trávenie voľného času s rodinou v spoločných priestoroch s rôznymi bazénmi, veľkými terasami na opaľovanie, spoločenským klubom, ihriskami pre deti, pretože vďaka svojej polohe vám umožní uskutočniť aj zaujímavé turistické túry, ako je aj tá, ktorá vás zavedie do Cala Llebeig, jedinečnej enklávy na pobreží Costa Blanca.
Môžete tiež využiť všetky služby, ktoré sú zahrnuté v Residential Resort Cumbre del Sol, obchodná zóna, supermarket, kaderníctvo, lekáreň, bary a reštaurácie, tenisové kurty, turistické chodníky, medzinárodná škola Lady Elizabeth School, hipico centrum, pláž a zátoky s plážovými barmi, v blízkosti sú prvotriedne reštaurácie ocenené hviezdičkami Michelin, golfové kluby, námorné kluby, jednoducho, všetky služby, ktoré potrebujete k životu a užívaniu si života po celý rok.
CEO, konateľka
Som profesionálna realitná maklérka so špecializáciou na prémiové nehnuteľnosti na pobreží Castellón – Costa Blanca – Murcia, kde pôsobíme na viac než 400 km nádherného španielskeho pobrežia. V Španielsku žijem od roku 2015, vďaka čomu dokonale poznám lokálny trh, právne postupy aj špecifiká jednotlivých oblastí.
Moja práca je postavená na osobnom prístupe, transparentnosti a schopnosti nájsť pre klienta riešenie presne na mieru – či už ide o kúpu, predaj alebo investičnú nehnuteľnosť. Plynulo hovorím šiestimi jazykmi, čo mi umožňuje efektívne komunikovať s medzinárodnými klientmi a poskytovať im komfortný a bezpečný servis počas celého procesu.
Okrem práce s klientmi vediem aj vlastný tím profesionálov, ktorých sa snažím motivovať, rozvíjať a podporovať v osobnom aj pracovnom raste. Verím v partnerský prístup a v to, že silný tím dokáže vytvoriť hodnotu, ktorá presahuje jednotlivca. Dbám na to, aby každý člen môjho tímu mal priestor rásť, vzdelávať sa a cítiť sa sebavedomo v tom, čo robí. Spoločne vytvárame prostredie, v ktorom je kvalita, spoľahlivosť a ľudskosť na prvom mieste.
Každý klient je pre mňa partner, ktorý má právo na odborné poradenstvo, spoľahlivé informácie a profesionálnu starostlivosť. Mojím cieľom je, aby bol celý proces – od prvého kontaktu až po odovzdanie kľúčov – pre vás jednoduchý, príjemný a bez starostí.
Ak hľadáte realitnú maklérku s hlbokou znalosťou španielskeho trhu, osobným prístupom, silným tímovým zázemím a medzinárodným rozhľadom, rada vám pomôžem urobiť správne rozhodnutie.