spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Nový, luxusný a kompletne zariadený 2 spálňový apartmán so spoločným bazénom v Cumbre del Sol, Costa Blanca

Interné ID: 1159
Mestská časť: CUMBRE DEL SOL
Obec: Benitachell / El Poble Nou de Benitatxell
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: Rekreačný apartmán
276 000 €

Popis nehnuteľnosti

Novopostavené apartmány s modernou architektúrou, 2 spálňami a 2 kúpeľňami, kuchyňou otvorenou do obývačky, terasou a záhradou.

Apartmán je veľmi pohodlný, nachádza sa na prízemí, maximálne využívajúc stredomorské svetlo. Jeho byvanie je zamerané na komfort s podlahovým kúrením, teplou a studenou klimatizáciou. Súčasťou sú elektrospotrebiče a projekt dekorácie, ktorý mu dodá štýl a teplo. Spoločné priestory sú určené na oddych a zábavu. 

Komplex je obklopené výnimočným prostredím, v ktorom je zvýraznený prekrásny výhľad na Stredozemné more, ideálna prostredie na trávenie voľného času s rodinou v spoločných priestoroch s rôznymi bazénmi, veľkými terasami na opaľovanie, spoločenským klubom, ihriskami pre deti, pretože vďaka svojej polohe vám umožní uskutočniť aj zaujímavé turistické túry, ako je aj tá, ktorá vás zavedie do Cala Llebeig, jedinečnej enklávy na pobreží Costa Blanca.

Môžete tiež využiť všetky služby, ktoré sú zahrnuté v Residential Resort Cumbre del Sol, obchodná zóna, supermarket, kaderníctvo, lekáreň, bary a reštaurácie, tenisové kurty, turistické chodníky, medzinárodná škola Lady Elizabeth School, hipico centrum, pláž a zátoky s plážovými barmi, v blízkosti sú prvotriedne reštaurácie ocenené hviezdičkami Michelin, golfové kluby, námorné kluby, jednoducho, všetky služby, ktoré potrebujete k životu a užívaniu si života po celý rok.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
122 m2
Typ poschodia:
prízemie
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Energetický certifikát:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený
Terasa:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti