spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Kompletne zariadená rezidenčná presvetlená vila so 4 spálňami s privátnym bazénom s jedinečnou architektúrou v ALTEA, Costa Blanca Sever

Interné ID: 1163 - HC015
Obec: Altea
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Vila
734 050 €

Popis nehnuteľnosti

Rezidenčná 4 spálňová vila v Altea; Costa Blanca Sever;   s veľkými vnútornými  presvetlenými priestormi, jedinečnou architektúrou a prírodným prostredím, panoramatickým výhľadom na Stredozemné more a panorámu mesta Benidorm. Uzavretý obytný komplex s rodinnými domami bol navrhnutými podľa najmodernejšej architektúry, kde každá rezidencia má svoj vlastný exkluzívny dizajn, vďaka čomu je jedinečná.  Vila vyniká prirodzeným svetlom a veľkými vnútornými priestormi, so 4 spálňami,  5 kúpeľňami, otvorenou kuchyňou, obývačkou a jedálňou, terasou, bazénom , grilom,  garážou a výťahom. Z vily je priamy prístup na  diaľnicu, len 10 km do  Benidormu,   50 km od letiska Alicante a 100 km od letiska Valencia.

Malebné pobrežné mestečko Altea ponúka všetky služby a voľnočasové aktivity veľkého mesta a zároveň poskytuje otvorený výhľad na prírodu a intenzívnu modrú farbu Stredozemného mora. Miesto je dokonalým miestom pre oddych, alebo na celoročné bývanie. 

BAHomes

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
353 m2
Úžitková plocha:
238 m2
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
5
Energetický certifikát:
A
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený
Garáž:
áno
Terasa:
áno
Terasa plocha:
68 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madova

Eva Rohrman Madova

real estate agent

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho pôsobenia ako realitná maklérka v  rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží.  Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca) a v Andalúzii (Costa de Sol ). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube . 

 • Nájdem pre Vás tie správne objekty; 
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb; 
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov; 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy; 
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky.

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu obyčajného života, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti