Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Exkluzívne luxusné vily v Altea

Interné ID: 1418
Obec: Altea
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Vzdialenosť od mora: 2 km
Typ domu: Vila
1 908 000 €

Popis nehnuteľnosti

Táto veľkolepá vila sa nachádza v jednej z najexkluzívnejších oblastí severného pobrežia Costa Blanca a spája najmodernejšie technologické vymoženosti, luxusné interiéry, energetickú účinnosť a materiály, ktoré zvyšujú svetelnosť a priestor.

Táto nehnuteľnosť s 360-stupňovým panoramatickým výhľadom na more a panorámu Benidormu sa nachádza na privilegovanom mieste v Altea la Vella, jednom z najvýraznejších miest v tejto oblasti. Moderná a funkčná architektúra bola starostlivo navrhnutá tak, aby vytvorila priestranné a otvorené priestory k veľkej terase a bazénu, ktoré maximálne využívajú prirodzené svetlo, čerstvý morský vzduch a bujnú vegetáciu krajiny.

Vila je rozdelená do troch úrovní s priamym prístupom z hornej úrovne, kde sa nachádza garáž a vstupná hala a ktorá je pre väčšie pohodlie vybavená výťahom. Stredné poschodie ponúka tri spálne, každú s vlastnou kúpeľňou a prístupom na súkromnú terasu, z ktorej si môžete vychutnávať výhľad na more z ktoréhokoľvek miesta v dome. Na hlavnom poschodí sa nachádza štvrtá spálňa, tiež s priamym prístupom na terasu a veľká otvorená miestnosť, ktorá je prepojená s kuchyňou, terasou a bazénom.

Táto vila je viac než len krásna stredomorská nehnuteľnosť, je to udržateľná a energeticky efektívna vila, vybavená pokročilou technológiou vykurovania, klimatizácie a teplej vody, inštaláciou solárnych panelov, nabíjacou stanicou pre elektromobily a domotickým systémom, ktorý vás udrží v spojení s vaším domovom.

Vonkajšie priestory usporiadané na rôznych úrovniach sú navrhnuté tak, aby vytvárali pocit harmónie s okolitou prírodou. Ako dekoratívne prvky sa používajú kameň a pôvodné rastliny, ktoré zvýrazňujú krásu krajiny. Táto vila je jedinečnou príležitosťou vychutnať si stredomorské bývanie v luxusnom a energeticky úspornom prostredí.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Plocha pozemku:
957.77 m2
Zastavaná plocha:
505 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
4
Balkón:
áno
Počet kúpeľní:
6
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Typ:
exteriérový
Zariadenie:
zariadený
Garáž:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español
 • lrm

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho štúdia ale aj pôsobenia ako realitná maklérka v rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží. Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJcqvIvHy5hXhb0--nUIwTA

 • nájdem pre Vás tie správne objekty
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu jedného neobyčajného životného príbehu, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti