Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Táto nádherná vidiecka nehnuteľnosť s rozlohou 230 m2 sa nachádza na jedinečnom mieste, v srdci prírodného parku El Marjal v meste Oliva. Vychutnajte si sviežosť rieky, ktorá tečie priamo pred domom a umožňuje vám celoročné kúpanie. Nehnuteľnosť sa rozprestiera na pozemku s rozlohou 5000 m2, na ktorom sa nachádza 120 mandarínok, 40 avokádovníkov a ďalšie vzrastlé ovocné stromy na dvoch terasách. Obe terasy majú automatizovaný zavlažovací systém s časovačmi. Okrem toho je tu niekoľko využiteľných studní.

Hlavný dom bol kompletne zrekonštruovaný v modernom štýle a má 3 spálne, novú kuchyňu a kúpeľňu, krb na drevo a teplovodný systém, ktorý vyhrieva miestnosti. Objekt ponúka štyri terasy, na ktorých si môžete užívať tieň alebo slnko po celý deň. Hlavná terasa ponúka úchvatný výhľad na údolie a rieku El Bulent, Monte Pego a dokonca aj na Montgó. K dispozícii je aj bar s grilom.

Okrem toho k objektu patrí samostatný dom pre hostí s vlastným vchodom. Tento dom má malú obývaciu izbu a dve spálne, ako aj vonkajšiu kuchyňu a kúpeľňu.

V záhrade sa nachádza malý prístrešok na odkladanie náradia a dom je napájaný solárnymi panelmi.

Ide o jedinečnú príležitosť bývať uprostred prírody a užívať si pokoj prírodného parku El Marjal v Olive! Cena: 250 000 €.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
5000 m2
Zastavaná plocha:
230 m2
Počet izieb:
5
Balkón:
áno
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Klimatizácia:
nie
Parkovanie:
áno
Zariadenie:
zariadený
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español
 • lrm

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho štúdia ale aj pôsobenia ako realitná maklérka v rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží. Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJcqvIvHy5hXhb0--nUIwTA

 • nájdem pre Vás tie správne objekty
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu jedného neobyčajného životného príbehu, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti