Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

EcoVista Oasis: Udržateľný dom na severnom pobreží Costa Blanca

Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
930 000 €

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme vám našu novú rezidenčnú kolekciu: EcoVista Residences. Rezidencie EcoVista, ktoré sa nachádzajú v malebnej krajine Llíber na severnom pobreží Costa Blanca, stanovujú štandardy trvalo udržateľného bývania. S hlbokým záväzkom k starostlivosti o životné prostredie a hlbokou úctou k miestnej kultúre stelesňuje EcoVista Residences životný štýl, v ktorom sa obyvateľom darí uprostred náručia prírody.

Architektúra inšpirovaná zemitými odtieňmi, suchými kamennými múrmi a pôvodnou flórou sa dokonale snúbi s krajinou Vall del Pop. Každý aspekt rezidencií EcoVista je starostlivo navrhnutý tak, aby mal minimálny ekologický vplyv a maximálnu energetickú účinnosť. Od aerotermálnych vykurovacích systémov až po fotovoltaické panely - každý dom je dôkazom najmodernejších postupov udržateľnosti.

Zažite stelesnenie moderného komfortu s priestrannými vilami s 3 spálňami, ktoré sa rozprestierajú na dvoch podlažiach a ponúkajú približne 315 metrov štvorcových životného luxusu. Vychutnajte si súkromné bazény, parkovisko a úložné priestory, a to všetko pri panoramatickom výhľade na vinice a prírodnú nádheru Vall del Pop.

EcoVista Residences je však viac než len nádherné domy, je to životný štýl. Obyvatelia majú v rámci rezidencie Elements EcoResidential prístup k rôznym zariadeniam vrátane spoločenského klubu, fitnescentra a omladzujúcich liečebných zariadení. Ponorte sa do živej komunity, kde paluby na jogu, detské ihriská a komunitné záhrady podporujú kontakty a wellness.

V rezidenciách EcoVista nie je udržateľnosť len vlastnosťou, je to náš étos. Pridajte sa k nám a osvojte si životný štýl, v ktorom každý čin prispieva k ekologickejšej a zdravšej budúcnosti. Vitajte doma v rezidenciách EcoVista, kde sa luxus stretáva s ekologicky uvedomelým životom na severnom pobreží Costa Blanca.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Plocha pozemku:
432 m2
Zastavaná plocha:
291 m2
Počet izieb:
3
Balkón:
áno
Terasa:
áno
Garáž:
áno
Vykurovanie - centrálne:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español
 • lrm

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho štúdia ale aj pôsobenia ako realitná maklérka v rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží. Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJcqvIvHy5hXhb0--nUIwTA

 • nájdem pre Vás tie správne objekty
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu jedného neobyčajného životného príbehu, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti