Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Luxusné vily, ktoré premenia Déniu: Spainlife Villas

Obec: Denia
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
968 000 €

Popis nehnuteľnosti

Vitajte na stránke Spainlife a domy!

Predstavujeme vám náš nový a revolučný projekt, ktorý mení trh s nehnuteľnosťami v Dénii. V Spainlife and Houses vytvárame niečo, čo v tomto meste nemá obdobu: súkromný luxusný obytný komplex s najlepšími vlastnosťami na trhu.

Predstavte si exkluzívnu enklávu pozostávajúcu z 11 víl v stredomorskom a modernom štýle, ktoré sú navrhnuté tak, aby ponúkali bezkonkurenčnú úroveň luxusu a komfortu. Každý detail týchto domov bol starostlivo naplánovaný tak, aby vám poskytol jedinečný zážitok z bývania.

V spoločnosti Spainlife and Houses nielenže prekonávame trh, ale nastavujeme nový štandard dokonalosti v Dénii. Naše vily s priemernou rozlohou 225 m² na pozemkoch s rozlohou 750 m² sú postavené z tých najlepších materiálov a kvalít, čo zaručuje neporovnateľnú úroveň komfortu a trvanlivosti.

Naše vily sa nachádzajú v privilegovanom prostredí, len kúsok od centra Dénie a s výhľadom na majestátny prírodný park Montgó, a ponúkajú oázu súkromia a exkluzivity. Vďaka viac ako 30-ročným skúsenostiam v tomto odvetví si môžete byť istí, že každý aspekt vily Spainlife and Houses bol starostlivo navrhnutý a zrealizovaný tak, aby spĺňal tie najnáročnejšie požiadavky.

S licenciou na začatie výstavby a garantovaným odovzdaním do užívania už za 14 mesiacov sa Spainlife and Houses stane zlatým štandardom rezidenčného bývania v Denii.

Kontaktujte nás ešte dnes, aby ste získali viac informácií a zabezpečili si svoje miesto v Spainlife and Houses, kde luxus a exkluzivita sú v každom detaile!

Vlastnosti

Status:
aktívne
Plocha pozemku:
812 m2
Zastavaná plocha:
268 m2
Počet izieb:
4
Balkón:
áno
Terasa:
áno
Garáž:
áno
Sklad:
áno
Rok výstavby:
2024
Vykurovanie - centrálne:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español
 • lrm

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho štúdia ale aj pôsobenia ako realitná maklérka v rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží. Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJcqvIvHy5hXhb0--nUIwTA

 • nájdem pre Vás tie správne objekty
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu jedného neobyčajného životného príbehu, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti