Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pobrežný raj: exkluzívna vila so 6 spálňami v meste Denia, obklopená luxusom a pohodlím

Obec: Denia
Okres: Alicante
Kraj: Comunidad Valenciana
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
1 250 000 €

Popis nehnuteľnosti


Great Opportunity! Price Reduction

Located on the first line of the beach of Denia, with direct access to the sea and in a quiet area close to all services, we present this spectacular detached villa with 6 bedrooms.

The property is distributed on two floors to maximize the comfort and convenience of its residents. On the first floor, we are greeted by a spacious living room with panoramic sea views, next to a fully equipped open kitchen. In addition, we find two cozy bedrooms, a bathroom and a toilet for convenience. From the glazed terrace, there is access to the garden with swimming pool, where a pedestrian gate leads directly to the golden sand of the beach.

The upper floor houses another four double bedrooms and two bathrooms, one of them with a refreshing shower overlooking the sea and a bedroom with stunning views of the horizon. It also enjoys an uncovered terrace that offers an unparalleled perspective of the sea.

The exterior of the property is designed for outdoor enjoyment, with a covered parking for one vehicle, an additional closed garage, a barbecue next to a large pergola and a swimming pool with children's area. It also has an outdoor shower and a large storage room equipped with washing machine and technical equipment. The plot of 800 m² is fully landscaped with automatic irrigation system, offering an oasis of tranquility and beauty.

This villa is equipped to be enjoyed all year round, thanks to its central underfloor heating and hot/cold air conditioning system. With a valid tourist license, it represents an excellent investment opportunity for holiday rental.

Main Characteristics:

Type: Villa / Villa
Town: Dénia
Zone: Las Marinas
Views: Sea views
Plot: 800 m²
Construction: 204 m²
Living area: 204 m²
Terrace: 20 m²
Bedrooms: 6
Bathrooms: 3
Toilet: 1
Living room: 1
Dining room: 1
Kitchen: American
Do not miss the opportunity to acquire this exclusive property that combines luxury, comfort and privileged location. Contact us for more information or to schedule a visit.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Plocha pozemku:
800 m2
Zastavaná plocha:
204 m2
Počet izieb:
6
Balkón:
áno
Garáž:
áno
Sklad:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Eva Rohrman Madová

Eva Rohrman Madová

director

 • Slovensky
 • Česky
 • English
 • Deutsch
 • Pусский
 • Nederlands
 • Español
 • lrm

Hľadanie vhodnej nehnuteľnosti či investičnej príležitosti v cudzej krajine a orientácia v jej administratívnom systéme, a to všetko ešte spojené s jazykovou bariérou, môže byť časovo náročná a vyčerpávajúca. 

Počas môjho štúdia ale aj pôsobenia ako realitná maklérka v rodnom Slovensku, som získala špeciálne znalosti o investičných príležitostiach v turistických oblastiach na španielskom pobreží. Mojim zámerom je poskytnúť asistenciu a poradenstvo slovenským a zahraničným klientom, ktorí by radi strávili nejaký čas v tejto krásnej časti španielskeho pobrežia a pomôcť im nájsť čo najlepšie bývanie, ubytovanie alebo investíciu v tejto oblasti. 

Ako Vaša osobná poradkyňa Vám dám cenné rady ohľadom života na juhovýchode Španielska aj vyhľadám vhodné kontakty a nehnuteľnosti na španielskom Bielom pobreží (Costa Blanca). Rada sa podelím aj o svoje skúsenosti, a to nielen z pohľadu realitnej maklérky. Špecializujem sa na severnú oblasť tohto pobrežia medzi mestami Alicante a Dénia, pretože ju osobne poznám a zvolila som si ju za svoj druhý domov.  Niektoré informácie nájdete aj na tomto kanáli Španielsko a nehnuteľnosti - YouTube https://www.youtube.com/channel/UCJcqvIvHy5hXhb0--nUIwTA

 • nájdem pre Vás tie správne objekty
 • predstavím Vám miestnych poskytovateľov služieb
 • pomôžem Vám vybrať vhodné ponuky u miestnych partnerov 
 • budem Vás osobne sprevádzať počas celého procesu až do odovzdanie kľúčov/uzavretia kúpno-predajnej zmluvy
 • komunikovať spolu môžeme po slovensky, nemecky, holandsky, anglicky, rusky alebo španielsky

Mag. Eva Rohrman Madová – Váš kontakt na Costa Blanca 

Vzhľadom k tomu, že okrem práce s ľuďmi, sa venujem písaniu, keďže mám tu česť žiť na inšpiratívnom mieste,  vznikol tu aj môj prvý román.  Ak si ho chcete prečítať a chcete sa aj dozvedieť  viac o živote na pobreží Costa Blanca z pohľadu jedného neobyčajného životného príbehu, môžete ho nájsť na   www.evamariarohrman.com ,v zime  2020 vyšiel aj v španielčine El oro se purifica con fuego Amazon.es: Rohrman, Eva Maria

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti